Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» KATEDRA POLOWA WOJSKA POLSKIEGO pod wezwaniem N a j ś w i ę t s z e j M a r y i P a n n y K r ó l o w e j P o l s k i

Galeria: Warszawa Włącz pokaz slajdów

 
KATEDRA POLOWA WOJSKA POLSKIEGO  pod wezwaniem N a j ś w i ę t s z e j   M a r y i   P a n n y K r ó l o w e j   P o l s k i

Tytuł zdjęcia: KATEDRA POLOWA WOJSKA POLSKIEGO pod wezwaniem N a j ś w i ę t s z e j M a r y i P a n n y K r ó l o w e j P o l s k i


Autor: Krystyna
Data dodania: 2010-07-14
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 4.00  Ocen: 1  Odsłon: 1167 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Miejscowość: Warszawa
Kraina: Warszawa i okolice
Województwo: mazowieckie
Tagi: kościoły noc  
Schowaj mapę

Warszawa

Warszawa (miasto stołeczne Warszawa) - stolica i największe miasto Polski, położone w środkowo-wschodniej części kraju, na Mazowszu nad Wisłą.

Warszawa jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. Mieszczą się w niej siedziby parlamentu, Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych władz centralnych. Warszawa jest także stolicą województwa mazowieckiego.

Warszawa jest jedynym miastem w obecnych granicach Polski odznaczonym Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari (a drugim w historii Polski miastem, po Lwowie).

Warszawa jest największym polskim miastem pod względem liczby ludności (1 716 855 zameldowanych mieszkańców w czerwcu 2010 r.) i powierzchni (517,24 km˛ łącznie z Wisłą). W skali kraju rzeczywistą liczbę mieszkańców Warszawy i okolic można porównywać jedynie do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Od 2002 r. miasto stołeczne Warszawa jest gminą mającą status miasta na prawach powiatu.

 
Zobacz zdjęcie w kategorii Kraina: KATEDRA POLOWA WOJSKA POLSKIEGO pod wezwaniem N a j ś w i ę t s z e j M a r y i P a n n y K r ó l o w e j P o l s k i
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
Ja niestety też mam z tym ciągły problem. Zwłaszcza od kiedy używam dość długich obiektywów. Albo mam wtedy za niskie iso, albo zapomnę włączyć stabilizację obrazu, albo robię na przysłonie 22.... i ze stu zdjęć wybieram trzy :-).

Autor: Szymon Narożniak   Dodano: 2010-07-14  23:29:42
Cały czas się uczę:)

Autor: Krystyna   Dodano: 2010-07-14  23:24:38
Oj... nieostra :-).

Autor: Szymon Narożniak   Dodano: 2010-07-14  22:39:46
zobacz wszystkie komentarze w serwisie