Witamy na stronie!

PolskieKrajobrazy.pl to pierwszy fotograficzny przewodnik po Polsce. Zrób zdjęcie ciekawego miejsca w naszym kraju i opublikuj je w serwisie. Zdjęcia z Polski pomogą Ci na nowo odkryć piękno polskiej ziemi.

czytaj dalej
 
zobacz autorów
 

Tereny naszej ojczyzny kryją w sobie unikalne na skalę europejską krajobrazy. Zanim ruszysz w drogę zaczerpnij informacji oraz skorzystaj z opinii o noclegach na www.trivago.pl.

Szczególnie polecamy

Widok na Karkonosze ze Szczelińca Wielkiego

Tak jak w Beskidach miarą dobrej widoczności są zamykające horyzont majestatyczne Tatry, tak w Sudetach tą miarą jest widok na Karkonosze. Podobnie, jak Tatr nie można ich pomylić z żadnymi innymi górami, nie tylko dlatego, że nie są zalesione i wystają ponad otaczający krajobraz dobrych 400 metrów, ale także dlatego, że przez dużą część roku są po prostu białe – spowite śniegiem. Widok Karkonoszy ze Szczelińca Wielkiego to prawdziwy rarytas.

zobacz więcej

Autor: Aleksander Kwiatkowski
Zdjęcie dodano: 2018-01-03

Artykuły / Zdjęcia

Autor: Artur Mazurek

****
****
Sikora bogatka
Mazurek
Mazurek
Drewniany kościół św. Jakuba wzniesiony w 1755 roku.
Drewniany kościół św. Jakuba wzniesiony w 1755 roku.
Moraczewskie wiatraki
Zima Nad Budziszewskim

Ostatnie komentarze

 
.
JureK
2018-02-21 23:00:16
.
JureK
2018-02-21 22:59:00
*****
Waldemar Jan
2018-02-21 17:52:20
*****
Waldemar Jan
2018-02-21 17:46:10
zobacz wszystkie komentarze

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
JureK[ profil ]
Zdjęć w galerii: 4898 [ galeria ]
Kamil Maszewski[ profil ]
Zdjęć w galerii: 390 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Bieszczady. Wielka miłość

Bieszczady od zawsze otaczał szczególny nimb. To właśnie tam jeździło się, żeby zasmakować samodzielności, samotności i przygody. Tam cementowało się przyjaźnie i woziło swoje pierwsze miłości. Zimą, wiosną, latem i jesienią Bieszczady oferowały coś, czego nie sposób było zaznać w innych górach. Dawały poczucie wolności.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Karpacki redyk. Z Muńcoła na Rycerzową

Pasące się wysoko w górach owce to krajobraz ginący w polskich Beskidach. Zarastające dzikim szczawiem i młodymi świerkami hale, niegdyś ozdoba gór i cel licznych wycieczek, dziś wyglądają wprost opłakanie.

Pozostałe felietony