Witamy na stronie!

PolskieKrajobrazy.pl to pierwszy fotograficzny przewodnik po Polsce. Zrób zdjęcie ciekawego miejsca w naszym kraju i opublikuj je w serwisie. Zdjęcia z Polski pomogą Ci na nowo odkryć piękno polskiej ziemi.

czytaj dalej
 
zobacz autorów
 

Tereny naszej ojczyzny kryją w sobie unikalne na skalę europejską krajobrazy. Zanim ruszysz w drogę zaczerpnij informacji oraz skorzystaj z opinii o noclegach na www.trivago.pl.

Szczególnie polecamy

Burza

Rzepiska koło Jurgowa, Bukowiny, Białki.... i wielu jeszcze innych podtatrzańskich wsi, ze zbliżającą się burzą. To jedne z najmniej docenianych widoków w naszym kraju. Podhale, Spisz, Orawa traktowane są głównie jako bazy wypadowe w Tatry, ewentualnie Gorce i Beskid Żywiecki. Szlaków jest tam niewiele, a jak już są to często zarośnięte i słabo oznakowane. Tymczasem włóczęga po obłych grzbietach Pasma Podhalańskiego to istna uczta dla oczu.

zobacz więcej

Autor: Mariola Kapuściok
Zdjęcie dodano: 2016-10-08

Artykuły / Zdjęcia

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
Teresa T[ profil ]
Zdjęć w galerii: 1138 [ galeria ]
Łukasz Jabłoński[ profil ]
Lubawa
Zdjęć w galerii: 268 [ galeria ]

Zdjęcia z województw

więcejKrainy i miejscowości

Ponidzie

Ponidzie to najbardziej zielona kraina jaką znamy. Szczególnie wiosną. Wówczas aż trudno uwierzyć, że w zieleni może być tyle... zieleni. Do tego dodajemy szaraki, których na tutejszych...

Pozostałe krainy i miejscowości