Witamy na stronie!

PolskieKrajobrazy.pl to pierwszy fotograficzny przewodnik po Polsce. Zrób zdjęcie ciekawego miejsca w naszym kraju i opublikuj je w serwisie. Zdjęcia z Polski pomogą Ci na nowo odkryć piękno polskiej ziemi.

czytaj dalej
 
zobacz autorów
 

Tereny naszej ojczyzny kryją w sobie unikalne na skalę europejską krajobrazy. Zanim ruszysz w drogę zaczerpnij informacji oraz skorzystaj z opinii o noclegach na www.trivago.pl.

Szczególnie polecamy

Pliszka żółta

Wyjątkowo na stronie głównej serwisu prezentujemy zdjęcie, przede wszystkim, ze względu na jego autora. Marcin Narbutowicz, bo o nim mowa, to jeden z najlepszych podlaskich fotografów przyrody amatorów. Kiedyś jego prace prezentowały głównie biebrzańskie łosie – ulubione zwierzęta Marcina, później żubry z Puszczy Knyszyńskiej. Przez lata zarzekał się, że pierza fotografował nie będzie. Pewnego dnia zmienił jednak zdanie i już po miesiącu mogliśmy podziwiać takie zdjęcia, jak powyżej. Marcin, chapeau bas!

zobacz więcej

Autor: Marcin Narbutowicz
Zdjęcie dodano: 2017-04-27

Artykuły / Zdjęcia

Ostatnie komentarze

 
*****
Kajetana Snopek
2017-07-23 16:42:42
Jeszcze piękniejsze :)
annawu
2017-07-23 13:44:22
Piękne zdjęcie
annawu
2017-07-23 13:43:27
:)
eterkwant
2017-07-23 10:55:17
zobacz wszystkie komentarze

więcejKrainy i miejscowości

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki to góry, które trudno sklasyfikować. Trochę w nich Bieszczadów a trochę Beskidu Niskiego. Są przepiękne kudłate bukami góry, które jesienią przybierają...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
Kajetana Snopek[ profil ]
Zdjęć w galerii: 1276 [ galeria ]
Kamil Maszewski[ profil ]
Zdjęć w galerii: 246 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Najłsynniejsze zamki, w których straszy. Odsłona pierwsza

Stare warownie, zamczyska i ruiny przez wieki obrosłe legendami mają swoje pilnie skrywane tajemnice. Niejedno siedlisko po zmroku staje się areną zjawisk dziwnych i niewytłumaczalnych. Grasujące w starych murach duchy i zmory niejednego turystę przyprawiły o szybsze bicie serca. Poniżej prezentujemy pięć najbardziej znanych polskich zamków, w których straszy.

Pozostałe artykuły