Witamy na stronie!

PolskieKrajobrazy.pl to pierwszy fotograficzny przewodnik po Polsce. Zrób zdjęcie ciekawego miejsca w naszym kraju i opublikuj je w serwisie. Zdjęcia z Polski pomogą Ci na nowo odkryć piękno polskiej ziemi.

czytaj dalej
 
zobacz autorów
 

Tereny naszej ojczyzny kryją w sobie unikalne na skalę europejską krajobrazy. Zanim ruszysz w drogę zaczerpnij informacji oraz skorzystaj z opinii o noclegach na www.trivago.pl.

Szczególnie polecamy

Kolegiata w Tumie

Kolegiata w Tumie pod Łęczycą to jeden z najbardziej monumentalnych kościołów i największych zabytków romańskich w Polsce. Niesamowite jest także położenie kolegiaty, pośród otwartych pól, przez co jej bryła widoczna jest już z bardzo daleka i góruje nad całą okolicą. Kolegiata jest też bohaterką jednej z naszych ulubionych książek Zbigniewa Nienackiego pt. „Pan Samochodzik i święty relikwiarz”. Co prawda Pan Tomasz występuje w tej części przygód jeszcze bez swego legendarnego wehikuły, ale czyta się ją równie dobrze jak pozostałe.

zobacz więcej

Autor: Dominik Kaźmierczak
Zdjęcie dodano: 2017-02-07

Artykuły / Zdjęcia

Ostatnie komentarze

 
Jest klimat :) Gratuluję !
Krzysztof Wydra
2017-02-23 12:34:15
Bardzo fajny kadr Elu !
Krzysztof Wydra
2017-02-23 12:31:47
Piękny kadr :) I te kolory....
ElaJ
2017-02-23 08:37:33
zobacz wszystkie komentarze

więcejKrainy i miejscowości

Gołuchów

Gmina Gołuchów leży w województwie wielkopolskim, drugim co do powierzchni i trzecim co do liczby ludności regionie w kraju. Wchodzi w skład powiatu pleszewskiego. Od południa graniczy z...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
Jan Bogdan Boczko[ profil ]
Zdjęć w galerii: 588 [ galeria ]
Martin M[ profil ]
Krapkowice
Zdjęć w galerii: 2089 [ galeria ]

więcej felietonówFoto felietony

Spacer w górach. Beskid Śląski

O każdej porze roku góry przyciągają wędrowców swoją urodą, rzucającymi wyzwanie szczytami i rozległymi widokami. Zimą oraz jesienią smakują jednak najbardziej. Poza tym tylko o tych porach roku mamy szansę zobaczyć Tatry niemal z każdego zakątka Beskidów. Od Bieszczadów po Beskid Śląski.

Pozostałe felietony