Witamy na stronie!

PolskieKrajobrazy.pl to pierwszy fotograficzny przewodnik po Polsce. Zrób zdjęcie ciekawego miejsca w naszym kraju i opublikuj je w serwisie. Zdjęcia z Polski pomogą Ci na nowo odkryć piękno polskiej ziemi.

czytaj dalej
 
zobacz autorów
 

Tereny naszej ojczyzny kryją w sobie unikalne na skalę europejską krajobrazy. Zanim ruszysz w drogę zaczerpnij informacji oraz skorzystaj z opinii o noclegach na www.trivago.pl.

Szczególnie polecamy

Cmentarz wojskowy z I wojny światowej na Rotundzie

Dla mnie to bezapelacyjnie najpiękniejszy tego typu obiekt na świecie. Położony na szczycie odludnego i osamotnionego wzgórza cmentarz za każdym razem, gdy do niego docieram robi na mnie niezmiennie wielkie wrażenie. Dzisiaj, spowity w mgłę i niskie chmury, w ostatniej chwili wyłonił się z leśnej gęstwiny. Jeszcze kilka lat temu z gęstwiny splątanych jerzyn sterczały zaledwie kikuty. "Nie płaczcie, że leżymy tak z dala od ludzi, a burze już nam nieraz we znaki się dały - wszak słońce co dzień rano tu nas wcześniej budzi, i wcześniej okrywa purpurą swej chwały."

zobacz więcej

Autor: Szymon Narożniak
Zdjęcie dodano: 2017-07-10

Artykuły / Zdjęcia

Ostatnie komentarze

 
Niestety dom wyglądał na opuszczony...
Szymon Narożniak
2017-10-22 20:03:03
*****
Waldemar Jan
2017-10-22 12:32:38
*****
Waldemar Jan
2017-10-22 12:32:08
*****
Waldemar Jan
2017-10-22 12:31:29
*****
Waldemar Jan
2017-10-22 12:10:20
zobacz wszystkie komentarze

więcejKrainy i miejscowości

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki to góry, które trudno sklasyfikować. Trochę w nich Bieszczadów a trochę Beskidu Niskiego. Są przepiękne kudłate bukami góry, które jesienią przybierają...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
Kamil Maszewski[ profil ]
Zdjęć w galerii: 319 [ galeria ]
Mariola Kapuściok[ profil ]
Mysłowice
Zdjęć w galerii: 85 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Najłsynniejsze zamki, w których straszy. Odsłona pierwsza

Stare warownie, zamczyska i ruiny przez wieki obrosłe legendami mają swoje pilnie skrywane tajemnice. Niejedno siedlisko po zmroku staje się areną zjawisk dziwnych i niewytłumaczalnych. Grasujące w starych murach duchy i zmory niejednego turystę przyprawiły o szybsze bicie serca. Poniżej prezentujemy pięć najbardziej znanych polskich zamków, w których straszy.

Pozostałe artykuły