Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» Warszawa. Most Poniatowskiego.

Galeria: Warszawa Włącz pokaz slajdów

 
Warszawa. Most Poniatowskiego.

Tytuł zdjęcia: Warszawa. Most Poniatowskiego.


Autor: ElaJ
Data dodania: 2010-03-28
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 0.00  Ocen: 0  Odsłon: 5980 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Miejscowość: Warszawa
Kraina: Warszawa i okolice
Województwo: mazowieckie
Tagi: mosty  
Schowaj mapę

Warszawa

Warszawa (miasto stołeczne Warszawa) - stolica i największe miasto Polski, położone w środkowo-wschodniej części kraju, na Mazowszu nad Wisłą.

Warszawa jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. Mieszczą się w niej siedziby parlamentu, Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych władz centralnych. Warszawa jest także stolicą województwa mazowieckiego.

Warszawa jest jedynym miastem w obecnych granicach Polski odznaczonym Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari (a drugim w historii Polski miastem, po Lwowie).

Warszawa jest największym polskim miastem pod względem liczby ludności (1 716 855 zameldowanych mieszkańców w czerwcu 2010 r.) i powierzchni (517,24 km˛ łącznie z Wisłą). W skali kraju rzeczywistą liczbę mieszkańców Warszawy i okolic można porównywać jedynie do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Od 2002 r. miasto stołeczne Warszawa jest gminą mającą status miasta na prawach powiatu.

 
Zobacz zdjęcie w kategorii Kraina: Warszawa. Most Poniatowskiego.
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
Pani Halinko!!! Bardzo dziękuję za miłe słowa.Mieszkam w Warszawie od urodzenia, nigdy tu zdjęć nie robiłam, bo po co robić zdjęcia znanym obiektom. Na polskich krajobrazach zobaczyłam wiele ciekawych miejsc w Polsce ( wiele oczywiście Pani ). Wybrałam się z aparatem po Warszawie, by też moje miasto pokazać innym. Myślę, że też jest ładne tylko trzeba trochę wiedzieć gdzie i jak je fotografować.Może jeszcze jakieś miejsca w Warszawie Panią interesują? Chętnie sfotografuję i umieszczę w polskich krajobrazach. Pozdrawiam serdecznie też wiosennie:)))

Autor: ElaJ   Dodano: 2010-03-31  22:24:39
Dziękuję za zdjęcia warszawskich mostów oraz PKiN :) Często zaglądam do Pani galerii i spaceruję po Warszawie.Pozdrawiam wiosennie:)))

Autor: Halina   Dodano: 2010-03-31  21:32:02
zobacz wszystkie komentarze w serwisie