Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» Warszawa. Kamienice przy ul. Krakowskie Przedmieście

Galeria: Warszawa Włącz pokaz slajdów

 
Warszawa. Kamienice przy ul. Krakowskie Przedmieście

Tytuł zdjęcia: Warszawa. Kamienice przy ul. Krakowskie Przedmieście


Autor: ElaJ
Data dodania: 2010-04-04
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 0.00  Ocen: 0  Odsłon: 4204 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Miejscowość: Warszawa
Kraina: Warszawa i okolice
Województwo: mazowieckie
Tagi: starówki  
Schowaj mapę

Warszawa

Warszawa (miasto stołeczne Warszawa) - stolica i największe miasto Polski, położone w środkowo-wschodniej części kraju, na Mazowszu nad Wisłą.

Warszawa jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. Mieszczą się w niej siedziby parlamentu, Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych władz centralnych. Warszawa jest także stolicą województwa mazowieckiego.

Warszawa jest jedynym miastem w obecnych granicach Polski odznaczonym Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari (a drugim w historii Polski miastem, po Lwowie).

Warszawa jest największym polskim miastem pod względem liczby ludności (1 716 855 zameldowanych mieszkańców w czerwcu 2010 r.) i powierzchni (517,24 km˛ łącznie z Wisłą). W skali kraju rzeczywistą liczbę mieszkańców Warszawy i okolic można porównywać jedynie do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Od 2002 r. miasto stołeczne Warszawa jest gminą mającą status miasta na prawach powiatu.

 
Zobacz zdjęcie w kategorii Kraina: Warszawa. Kamienice przy ul. Krakowskie Przedmieście
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
Pani Elu:) Mam w poczcie info o Pani mailu sprzed ok. godziny,ale kiedy klikam w podanego linka,odsyła mnie z powrotem na stronę główną PK:(( Nie da się tego linka otworzyć,niestety,albo coś źle działa,albo się zablokowało ... nie wiem,nie jestem informatykiem.Spróbuję jeszcze raz później.Pozdrawiam:)

Autor: Halina   Dodano: 2010-04-07  09:31:22
Dziękuję za informację o liście. Przed chwilą przeczytałam i bardzo się nim ucieszyłam. Postaram się dziś odpisać. Pozdrawiam serdecznie :)))

Autor: ElaJ   Dodano: 2010-04-06  14:02:19
Piękne te warszawskie kamienice ładnie pokazane w dobrym świetle zastanym:))) Ja również mam na PK swoje ulubione galerie,do ktorych codziennie zaglądam i Pani do nich należy.Mamy podobne widzenie świata:) Napisałam przed chwilą długi komentarz,prawie list,ale mnie w miedzyczasie wylogowało,szkoda:(( Teraz pisze juz krócej i zapytam tylko tutaj,czy otrzymała Pani mojego maila (pisałam do Pani juz 2 razy przed Świetami) jako wiad. prywatną przez PK? Pozdrawiam serdecznie:)))

Autor: Halina   Dodano: 2010-04-06  12:23:57
zobacz wszystkie komentarze w serwisie