Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» obok więziennego muru w Barczewie

Galeria: Barczewo Włącz pokaz slajdów

 
obok więziennego muru w Barczewie

Tytuł zdjęcia: obok więziennego muru w Barczewie


Autor: KRET
Data dodania: 2010-03-21
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 0.00  Ocen: 0  Odsłon: 2917 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Miejscowość: Barczewo
Kraina: Warmia
Województwo: warmińsko-mazurskie
Tagi: drogi zaułki  
Schowaj mapę
 
Zobacz zdjęcie w kategorii Kraina: obok więziennego muru w Barczewie
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
Niekiedy drogi po których kroczymy wiodą nas w bliskości wielkich niebezpieczeństw, dokonujemy wielu ryzykownych wyborów. Ciekawi mnie czy te piękne dziewczyny, które tak dziarsko maszerują obok tego muru, mają o tym jakieś wyobrażenie. Nie wiem czy słusznie należą mi się takie pochwały. Pewnie nie pokazuję tu nawet cząstki tego co takie wrażliwe oko jak Twoje by dostrzegło. Naprawdę musimy tam pojechać wspólnie. A skoro obiecałeś to nie mam wątpliwości, że to niebawem nastąpi.

Autor: KRET   Dodano: 2010-03-21  22:44:13
Ponownie przychylam się i z podziwem kręcę siwą głową. Oddałeś w tym ujęciu syntezę przylepionego do ponurego kryminału miejsca. Wierzę, że to nie przypadek, ale - patrzą na to jak Ty patrzysz na świat - perfekcyjnie przemyślane działanie. Takie akurat ujęcie, taki obiektyw, taka kompozycja kadru. Ogromne uznanie i brawa przy odsuniętej na całą szerokość kurtynie. Przede wszystkim za to, że nie jest to ujęcie typu pocztówka, strzał do ustawionego centralnie w obiektywie obiektu, beznamiętnie i bez emocji potraktowany temat.Wirtualny spacer jaki mi zafundowałeś po Barczewie ( chociaż w barwach, umówmy się dosyć nurząco monotonnych) , sprawił iż odżyłem i nabrałem wigoru, chociaż głowę mi po pracowitej niedzieli rozsadza. Ponownie Ci dziękuję i na opowieści z Barczewa czekam jak kania na deszcz. Ponadto - muszę Ci to powiedzieć, że się tam na północ wybiorę nie tylko po klimat, ale również po krajobrazy.Obiecuję.

Autor: Ryszard Biskup   Dodano: 2010-03-21  18:33:55
Barczewo ma niesamowity potencjał dla nas wszystkich. Znalazłem przy okazji przepiękne miejsce na zjazd Polskokrajobrazowiczów nie daleko od Barczewa, nad jeziorem ośrodek całoroczny.

Autor: KRET   Dodano: 2010-03-21  10:07:08
Na spotkanie jestem już zaopatrzony! Bardzo żałuję, że nie byliśmy w Barczewie razem. Miejsce jest niesamowite, ludzie gadatliwi. Miałem przygodną, trzynastoletnią przewodniczkę po zaułkach miasta. Spotkałem pana Władysława Rechula, kolegę Lipchera z ławy szkolnej. Twoje zdolności reporterskie bardzo by się przydały. O Barczewie napiszę na forum, teraz nie miałem czasu na opisy za co bardzo przepraszam. Co do Kocha, to dodam tylko, że jak byłem dzieciakiem, to to więzienie i całe miasto robiło na mnie bardzo przygnębiające wrażenie, wręcz baliśmy się do niego zbliżać.

Autor: KRET   Dodano: 2010-03-21  10:03:46
Ja też obejrzałam z przyjemnością :) I widzę potencjał... również dla moich zdjęć, Barczewa wcale nie ponurego i melancholijnego, zaczekam aż się zazieleni :)

Autor: Joanna Siegel   Dodano: 2010-03-21  09:58:17
Znakomite ! Z wielką satysfakcją obejrzałem foty z Barczewa, a to więzienne zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Dobrze się złożyło, że aura była jaka była,spotęgowało to nastrój tego ponurego miejsca. Osobiście żałuje, że nie wklejasz opisów pod fotki, że nie zamieściłeś informacji, że za tymi murami siedział nie tylko Erich Koch, ale i cała polska opozycja demokratyczna.... Ostrzę sobie apetyt na spotkanie z Tobą ( zwłaszcza, że Ci wyraźnie napisałem o altannikach :-)). Wyrażam żal, że się do tego Barczewa nie zabrałem. Pozdrowienia i gratulacje.

Autor: Ryszard Biskup   Dodano: 2010-03-21  09:51:24
zobacz wszystkie komentarze w serwisie