Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» Widok na Zakopane i Tatry nocą. Gubałówka

Galeria: Zakopane Włącz pokaz slajdów

 
Widok na Zakopane i Tatry nocą. Gubałówka

Tytuł zdjęcia: Widok na Zakopane i Tatry nocą. Gubałówka


Autor: Renata Helińska
Data dodania: 2010-01-16
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 0.00  Ocen: 0  Odsłon: 13618 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Opis: Zakopane to jeden z największych polskich kurortów. Widziany z góry wygląda niepozornie. Z tej odległości nie widać przelewającego się jego ulicami tłumu turystów, zakorkowanych dróg dojazdowych i kolejek pod wyciągami narciarskimi. Z tej odległości oświetlone Wielka Krokiew i stok Nosala wyglądają wyłącznie bajkowo. A nad wszystkim górują Tatry - góry dla których wszyscy kochamy Zakopane.
Miejscowość: Zakopane
Kraina: Tatry
Województwo: małopolskie
Schowaj mapę
 
Zobacz zdjęcie w kategorii Kraina: Widok na Zakopane i Tatry nocą. Gubałówka
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
Dla mnie również, tak jak dla Oli (niech mi wybaczy tę poufałość), Zakopane to przede wszystkim krajobraz kulturowy. Wystarczy mi trochę Witkiewiczowskiej i okołowitkiewiczowskiej architektury i już wyobraźnia działa.

Autor: Istra&Maks   Dodano: 2010-01-23  12:01:30
No właśnie góry :-). Zapuszczając się w nie wciąż czuję, jakby mi wkładano na głowę różową opaskę wysadzaną... niech będzie widokami. Żeby było romantycznie.

Autor: Szymon Narożniak   Dodano: 2010-01-20  23:05:39
Mi się w Zakopanem zdarzyło być razy kilka - w dzieciństwie (jedyne co pamiętam to plastikowa różowa opaska na włosy z kokardką wysadzaną świecącymi kamykami - wiadomo, że takie rzeczy są dla kilkuletnich dziewczynek najważniejsze) i w czasach studiów. Choć wtedy podróże tutaj odbywałam również z młodopolskimi artystami :) Mam zatem do tego miasta również stosunek romantyczno-sentymentalny i niech sobie brzmi to jak brzmi. Zakopane to dla mnie Tetmajer, Witkacy, Kasprowicz, Żeromski, to bohaterowie Zapolskiej...no i przecudne góry. A z okna widok na Giewont i stadko pasących się owiec. Bardzo bym chciała wkrótce znów je zobaczyć:)

Autor: Aleksandra Białas   Dodano: 2010-01-20  22:37:23
I to jest, Szymon, prawdopodobnie, właściwa postawa...:) Bo to miasteczko ma swoje niebezpieczne "wiry". Wyższe siły usyrzegły mnie kiedyś przed wkładaniem stóp do nich i mam komfort przyglądania się żywiołom z dużego dystansu. Do dziś jestem przekonana, że tak jest lepiej i przyjemniej - miłować z daleka i tęsknić umiarkowanie (mówię ciągle o miasteczku) :-)))))

Autor: Anna Miszalska-Gąsienica   Dodano: 2010-01-20  18:14:50
Ja do Zakopanego zawsze odnosiłem się z dużym dystansem i... starałem się omijać. Dlatego przez długi czas znałem go tylko z drogi do Kuźnic :-)

Autor: Szymon Narożniak   Dodano: 2010-01-20  17:39:57
Gwiazdy dodają mu uroku.

Autor: Istra&Maks   Dodano: 2010-01-20  09:50:24
Dla jednych Zakopane to "grajdoł", dla innych - okazja do "światowego życia", dla wielu - trudna "codzienność". Na tym zdjęciu wygląda, jak droga z rozżarzonych węgli. Są śmiałkowie, co lubią i potrafią chodzić po czymś takim. Nadzwyczajne !

Autor: Anna Miszalska-Gąsienica   Dodano: 2010-01-20  00:03:07
Chyba jest to najlepsze zdjęcie nocne Zakopanego jakie widziałem.

Autor: Dariusz Żuk   Dodano: 2010-01-17  02:10:23
zobacz wszystkie komentarze w serwisie