Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» Dobrych widoków w Nowym Roku

Galeria: Podhale Włącz pokaz slajdów

 
Dobrych widoków w Nowym Roku

Tytuł zdjęcia: Dobrych widoków w Nowym Roku


Autor: Szymon Narożniak
Data dodania: 2009-12-26
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Pobierz tapetę na pulpit z tym zdjęciem
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 4.00  Ocen: 13  Odsłon: 5170 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Opis: W Nowym Roku życzę wszystkim Autorom PolskichKrajobrazów.pl oraz miłośnikom wędrówek po naszym kraju wielu pozytywnych emocji związanych z odkrywaniem Polski. Mnóstwa zachwytów i wzruszeń wynikających z kontemplacji krajobrazu. A jeśli te niepowtarzalne chwile zaowocują także udanymi kadrami, jeśli z tych peregrynacji przywieziecie Państwo trofea w postaci zbioru fotografii, moja radość będzie tym większa, bo być może zawitacie wówczas także do mojego "domu", a Państwa emocje staną się również, choć w części, moim udziałem. Z wielkim szacunkiem i podziękowaniami na Cały Rok i za Cały Rok.
Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
Kraina: Podhale
Województwo: małopolskie
Schowaj mapę
 
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
Niech Nowy Rok przyniesie dla Wszystkich użytkowników w Polskich Krajobrazach nowego,spokojnego spojrzenia na piękno fotografii,niech da ciepłe światło,właściwe podejście do fotografii i ich autorów. Wędrując po pięknych miejscach, niech powstaną nowe wspaniałe,udane fotografie. Wszystkiego najlepszego Wszystkim!

Autor: borowiak   Dodano: 2009-12-31  06:47:52
Ja życzę wszystkim wielu fascynujących podróży i niepowtarzalnych (a może powtarzalnych?) inspirujących przeżyć oraz chęci dzielenia się wspomnieniami. A Krajobrazy niech pęcznieją od nadmiaru zdjęć, tak aby każdy mógł czerpać z nich natchnienie i zachwycać się pięknem naszego kraju. Samych wspaniałości w Nowym Roku :-)

Autor: Aleksandra Białas   Dodano: 2009-12-30  23:31:45
zobacz wszystkie komentarze w serwisie