Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» Choinka w Koźminku

Galeria: Koźminek Włącz pokaz slajdów

 
Choinka w Koźminku

Tytuł zdjęcia: Choinka w Koźminku


Autor: GregKmk
Data dodania: 2018-12-12
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 0.00  Ocen: 0  Odsłon: 234 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Opis: Gdy dostałem zlecenie aby sfotografować świeżo postawioną choinkę na rynku w Koźminku w głowie już miałem kadr pionowy. Niestety mój statyw wraz z autem został w Kaliszu. Pozostało mi tylko wykorzystać lekki stary statyw. Na dodatek złego zaczęło padać a statyw miał problem aby utrzymać nawet aparat przy kadrze poziomym. Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu walczyć z siłami natury oraz fizyki i powstało to oto zdjęcie... Na marginesie dodam, że pomimo iż od 8 lat nie ubieram choinki w domu, to nadal rodzina i znajomi się pytają czy już ubrałem... Lecz kiedyś taki dzień nadejdzie a póki co, to może jakąś imprezę na 10-lecie wyprawię. | GregKmk | 06.12.2018 | Koźminek
Miejscowość: Koźminek
Kraina: Wielkopolska
Województwo: wielkopolskie
Schowaj mapę

Koźminek

Koźminek to wieś w województwie wielkopolskim, w powiecie kaliskim. Po raz pierwszy Koźminek pojawia się w historycznych przekazach około 1369 roku, kiedy to był miastem i rządził się prawem magdeburskim.

W okresie II wojny Koźminek wraz z okolicznymi miejscowościami został anektowany przez III Rzeszę i przyłączony administracyjnie do tzw. Kraju Warty. Obecnie jest siedzibą Gminy. Do najważniejszych zabytków Koźminka należą: zespół pałacowo-parkowy oraz kościół parafialny z XIV/XV wieku.

 
Zobacz zdjęcie w kategorii Kraina: Choinka w Koźminku
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych