Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» Szczypiorno. Krowa i wianek.

Galeria: Szczypiorno Włącz pokaz slajdów

 
Szczypiorno. Krowa i wianek.

Tytuł zdjęcia: Szczypiorno. Krowa i wianek.


Autor: ElaJ
Data dodania: 2015-06-19
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 4.00  Ocen: 13  Odsłon: 1068 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Opis: Kiedyś widziałam w necie zdjęcie krowy przystrojonej wiankiem. Pamiętam, że bardzo mi się ono spodobało. Robiąc zdjęcia krowom nad Wkrą przypomniałam sobie o tym zdjęciu i postanowiłam zrobić podobne. Myślałam, że łatwo uda mi się zrealizować mój pomysł, bo nad Wkrą pasło się kilkanaście krów a na brzegu kwitły fotogeniczne żółte kwiaty. Przez kilkadziesiąt minut zrywałam kwiaty i plotłam wianek w nadziei na fajne fotki. Zadowolona, z gotowym wiankiem zbliżyłam się do jednej z krów. Ku mojemu zaskoczeniu krowa widząc wianek pośpiesznie podbiegła do mnie, powąchała kwiatki i w ciągu sekundy zjadła cały wianek z wielkim smakiem. A to jedyne zdjęcie, które udało mi się przy tej okazji zrobić. Spróbuję innym razem z innym wiankiem i może inną krową :(
Miejscowość: Szczypiorno
Kraina: Mazowsze
Województwo: mazowieckie
 
Schowaj mapę

Szczypiorno

Szczypiorno to niewielka wieś położona nad rzeką Wkrą niedaleko Pomiechówka. Tuż przy wjeździe do miejscowości znajduje się jedno z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych miejsc do kąpieli na całej długości rzeki Wkry. Mimo bliskości Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Warszawy nigdy nie jest tutaj zbyt tłoczno.

Wspaniałe otoczenie oraz pobliski rezerwat Kosewko czynią z tego miejsca oazę ciszy, spokoju i dzikiej przyrody. To jedno z najciekawszych miejsc w okolicach Warszawy do spędzenia weekendu nad wodą.

 
Zobacz zdjęcie w kategorii Kraina: Szczypiorno. Krowa i wianek.
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
+++++

Autor: rajrar48   Dodano: 2015-06-23  10:48:19
wianki są jadalne :-) krowa się nie myli :-)))

Autor: Stanisław Ł   Dodano: 2015-06-23  07:34:25
zobacz wszystkie komentarze w serwisie