Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» Światło w górach

Galeria: Tatry Włącz pokaz slajdów

 
Światło w górach

Tytuł zdjęcia: Światło w górach


Autor: GregKmk
Data dodania: 2019-11-21
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 5.00  Ocen: 1  Odsłon: 490 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Opis: Po raz drugi w życiu moja skromna osoba postawiła stopę w górach - może nie w tych prawdziwych (chodzi o wspinaczkę) ale to i tak już jakiś postęp ;) Bardzo sam siebie zaskoczyłem bo pomimo, że miałem ze sobą lustrzankę to nie zrobiłem ani jednego z niej zdjęcia. To co teraz widzicie to dość przypadkowe zdjęcie z telefonu gdy po prostu szliśmy do pobliskiej restauracji... W sumie to najbardziej w ty wypadzie urzekły mnie słowa mojego imiennika z branży, że jestem prawdziwym fotografem bo niby na wypoczynku a i tak aparat w ręku (aczkolwiek to tylko zwykły Huawei P20 z możliwością robienia zdjęć w formacie RAW). Kto z was też był w tym roku w górach? Może macie jakieś ciekawe zdjęcia albo miejsca do polecenia? Š GregKmk | 10.09.2019 | Zakopane
Miejscowość: Zakopane
Kraina: Tatry
Województwo: małopolskie
Tagi: góry  
Schowaj mapę

Tatry

Tatry to najwyższe i krajobrazowo najpiękniejsze góry łańcucha karpackiego. Otoczone są z czterech stron wielkimi kotlinami: od pn. Podhalem, czyli doliną Dunajca, od pn. zach. Orawą, czyli dol. Orawy, od pd. Liptowem, czyli dol. Wagu, a od pd. wsch. Spiszem, czyli doliną Popradu.

Ze względu na różnice w charakterze krajobrazu, budowę geologiczną i rodzaj tworzących je skał, dzieli się Tatry na trzy części: Tatry Zachodnie, Tatry Wysokie i Tatry Bielskie.

W Polsce leży tylko ok. 20 proc. Tatr, w tym m.in. wierzchołek Rysów, który jest najwyższym szczyt naszego kraju.

 
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
*****

Autor: Waldemar Jan   Dodano: 2019-11-23  21:30:03
zobacz wszystkie komentarze w serwisie