Zaloguj się | Zarejestruj się
 

» Jeden z wielu

Galeria: Roztocze Włącz pokaz slajdów

 
Jeden z wielu

Tytuł zdjęcia: Jeden z wielu


Autor: Tomasz Michalski
Data dodania: 2012-08-19
Zgłoś uwagi
Zgłoś uwagi
Ocena Oceń zdjęcieDobre Bardzo dobreoceń
Średnia ocena: 4.00  Ocen: 13  Odsłon: 3278 

Z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!

 

Proszę zaznaczyć ocenę!

 
Miejscowość: Stare Brusno
Kraina: Roztocze
Województwo: podkarpackie
Schowaj mapę

Roztocze

Roztocze to jedna z najpiękniejszych krain w Polsce. To teren o bardzo zróżnicowanym krajobrazie, poczynając od rozległych płaskich przestrzeni, poprzez dzikie puszcze, na iście górskich widokach kończąc. Najwyższe wzniesienia Roztocza leżące po stronie polskiej - Długi Goraj i Wielki Dział sięgają prawie 400 m n.p.m.

Za to w Szczebrzeszyńskim Parku Krajobrazowym, w okolicach Sąsiadki, spotykamy jedne z najpiękniejszych wąwozów w naszym kraju. Ich długość na kilometr kwadratowy wynosi aż 9 kilometrów i jest to jeden z najlepszych wyników w Europie. Niemniej najbardziej charakterystycznym krajobrazem Roztocza są przepiękne pofałdowane pola, poprzecinane nitkami miedz, z rosnącymi tu i ówdzie samotnymi drzewami owocowymi.

 
Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 
Komentarze:
To może się jakoś umówimy? Muszę podjechać ponownie na ten cmentarz celem poprawienia kilku zdjęć. Ostatnio coś mi nie wyszło z ostrością. Jak się po pasie granicznym kręci to i znają :)

Autor: Tomasz Michalski   Dodano: 2012-08-19  11:48:30
...niedawno tam byłem, a Twoje zdjęcie sprawiło, że znowu ciągnie wilka do lasu... . Ostatnio w Borowej Górze zatrzymał mnie patrol Straży Granicznej, znają cię Tomku. Pozdrawiam :)

Autor: Bogusław Pupiec   Dodano: 2012-08-19  10:53:13
zobacz wszystkie komentarze w serwisie