Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Forum.polskiekrajobrazy.pl wystartowało!

Celem serwisu PolskieKrajobrazy.pl jest dostarczenie jego użytkownikom kompleksowej wiedzy na temat podróżowania po Polsce. To ma być mega przewodnik, w którym każdy znajdzie dla siebie inspiracje - odkryje nowe zakątki naszego kraju lub pozna ciekawe historie, legendy czy zwyczaje związane z odwiedzanymi miejscami. A przede wszystkim dotrze tam, gdzie inne przewodniki nie sięgają. Założywszy sobie ów cel, na naszej stronie nie mogło zabraknąć FORUM. Forum rozumianego nie tyle jako platforma wymiany informacji, ale nade wszystko wymiany doświadczeń, subiektywnych spostrzeżeń i emocji związanych z odkrywaniem Polski. To ma być miejsce, gdzie połączą się nasze pasje. Innymi słowy zapraszam do pisania i dodawania postów, tematów i wątków. Obiecuję, że żaden wpis nie pozostanie bez odpowiedzi.

Chcielibyśmy, aby zawartość forum odzwierciedlała potrzeby podróżujących po Polsce, którzy będą mogli tu znaleźć nie tylko przydatne informacje o konkretnych miejscach, czy też partnera do wyprawy, ale także przestrzeń do wyrażenia swoich opinii, zachwytów i fascynacji związanych z Polską.

Oprócz dość ogólnego podziału geograficznego na: morze, góry i miasta, w serwisie dominuje podział związany ze sposobem poznawania krajobrazu. To forum dla wszystkich żeglarzy, wędrowców, rowerzystów i kajakarzy. Mam nadzieję, że w przysłości również narciarzy, snowbordzistów, wędkarzy i innych równie "zakręconych".

W serwisie nie mogło zabraknąć także miejsca, gdzie moglibyśmy odkrywać zakątki nie opisane w przewodnikach, a godne odwiedzenia. Zakątki, które mają to "coś". Sentymentalnie i całkowicie subiektywnie. Na forum jest także miejsce dla podróżujących z dziećmi, bo to sztuka sama w sobie, o czym doskonale wiem oraz miejsce do wymiany pozytywnych i negatywnych doświadczeń związanych z nocowaniem w naszym kraju.

Choć prawdę mówiąc cała zawartość serwisu jest tylko propozycją. Stale przeglądamy inne fora, zastanawiamy się, o czym my chcielibyśmy rozmawiać na łamach Internetu w temacie "Polska", przypominamy sobie o co pytają nasi znajomi dzwoniąc do nas - "specjalistów" - o poradę. Będziemy starać się reagować na każdą potrzebę piszących i tworzyć nowe obszary tematyczne. To ma być forum dla każdego, kto chce poprzyjaźnić się z krajobrazem Polski.

Mamy ogromną nadzieję, że miejsce to na stałe zagości w zakładce "ulubione" wszystkich pasjonatów naszego kraju. A może w ogóle wszystkich pasjonatów, bo pasja ma być w tym serwisie wartością nadrzędną.

Zapraszamy do pisania postów. Do zobaczenia na forum serwisu PolskieKrajobrazy.pl:

 

http://forum.polskiekrajobrazy.pl

 

 

Autor: Szymon Narożniak

Skomentuj

Opcja tylko dla zalogowanych

 

Teraz zwiedzasz

Ostatnie komentarze

 
Ładnie tam!
Łukasz
2020-06-17 00:09:29
:)
Łukasz
2020-06-17 00:09:02
*****Ładne ujęcie.
Edward Piotr Zawiślak
2020-06-14 10:05:44
*****Ładne ujęcie.
Edward Piotr Zawiślak
2020-06-14 10:04:46
*****
Sławomir Machowski
2020-06-09 15:08:32
zobacz wszystkie komentarze

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości