| Ekstra!!! Kajetana Snopek | 2013-10-10 07:34:14 |
| Jest po prostu pięknie! Kajetana Snopek | 2013-10-10 07:31:54 |
| Ładnie w jesiennych barwach i z klimatem :) Kajetana Snopek | 2013-10-10 07:27:29 |
| Wszystkie zdjęcia z tej serii są zachwycające! Kajetana Snopek | 2013-10-10 07:20:29 |
| Piękne kolory! Kajetana Snopek | 2013-10-10 07:19:25 |
| Bardzo ładnie w jesiennej odsłonie! Pozdrowienia :) Kajetana Snopek | 2013-10-10 07:16:31 |
| Dziękuję i również pozdrawiam :) Kajetana Snopek | 2013-10-10 07:14:38 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-10-09 21:55:01 |
| pięknie. świetliście. pozdrawiam Elu Waldemar Jan | 2013-10-09 21:44:37 |
| bardzo mi się podoba Waldemar Jan | 2013-10-09 21:43:14 |
| piękne barwy jesieni Waldemar Jan | 2013-10-09 21:30:16 |
| oryginalna kapliczka. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-10-09 21:22:22 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-10-09 21:02:35 |
| Podoba mi się z tą latarnią :) Krzysztof Wydra | 2013-10-09 20:57:07 |
| Doskonale znam to miejsce :) Wiele razy mijałem ten krzyż :) Jak zawsze przesyłam Ci podziękowania na budzenie wspomnień :) Miłej nocy Waldku:) Krzysztof Wydra | 2013-10-09 20:56:32 |
| To zdjęcia rowerowe, z wakacyjnych wycieczek po okolicy. Wszystkie wykonane małym panaskiem :) Krzysztof Wydra | 2013-10-09 20:54:55 |
| To też mi się podoba :) Krzysztof Wydra | 2013-10-09 20:53:28 |
| on jest szybki, też byłeś :) Słonecznik (Maryla) | 2013-10-09 19:10:15 |
| pięknie ze złotym ornamentem Słonecznik (Maryla) | 2013-10-09 17:10:40 |
| jeszcze zieleni się pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-10-09 17:00:28 |
| Bardzo podobające się panoramiczne ujęcie. Estetyka i harmonia bdb. piotr55 | 2013-10-09 15:14:36 |
| No to jesień kolorami kusi....:) borowiak | 2013-10-09 14:46:04 |
| cudne "dymy" na d Bieszczadami , zdjęcie z klimatem Słonecznik (Maryla) | 2013-10-09 11:08:31 |
| nic, tylko podziwiać Słonecznik (Maryla) | 2013-10-09 11:07:15 |
| cudeńka oglądać mogę; dziękuję Słonecznik (Maryla) | 2013-10-09 11:05:58 |
| Jest klimat:) ElaJ | 2013-10-09 10:13:42 |
| Bardzo dziękuję Wszystkim miłym Gościom oceniającym moje zdjęcia z Kań Helenowskich:) ElaJ | 2013-10-09 10:04:36 |
| Jest moc w tym zdjęciu! Artur74 | 2013-10-09 00:09:27 |
| Podoba mi się ten punkt widzenia! Artur74 | 2013-10-08 23:40:41 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ElaJ | 2013-10-10 08:25:05