Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

W odcieniach błękitu:) Fajna fotka z dominacją "niebieskości":) Pozdrawiam Krzysiu!

ElaJ |  2013-10-10  08:25:05
Ekstra!!!

Kajetana Snopek |  2013-10-10  07:34:14
Jest po prostu pięknie!

Kajetana Snopek |  2013-10-10  07:31:54
Ładnie w jesiennych barwach i z klimatem :)

Kajetana Snopek |  2013-10-10  07:27:29
Wszystkie zdjęcia z tej serii są zachwycające!

Kajetana Snopek |  2013-10-10  07:20:29
Piękne kolory!

Kajetana Snopek |  2013-10-10  07:19:25
Bardzo ładnie w jesiennej odsłonie! Pozdrowienia :)

Kajetana Snopek |  2013-10-10  07:16:31
Dziękuję i również pozdrawiam :)

Kajetana Snopek |  2013-10-10  07:14:38
*****

Waldemar Jan |  2013-10-09  21:55:01
pięknie. świetliście. pozdrawiam Elu

Waldemar Jan |  2013-10-09  21:44:37
bardzo mi się podoba

Waldemar Jan |  2013-10-09  21:43:14
piękne barwy jesieni

Waldemar Jan |  2013-10-09  21:30:16
oryginalna kapliczka. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-10-09  21:22:22
*****

Waldemar Jan |  2013-10-09  21:02:35
Podoba mi się z tą latarnią :)

Krzysztof Wydra |  2013-10-09  20:57:07
Doskonale znam to miejsce :) Wiele razy mijałem ten krzyż :) Jak zawsze przesyłam Ci podziękowania na budzenie wspomnień :) Miłej nocy Waldku:)

Krzysztof Wydra |  2013-10-09  20:56:32
To zdjęcia rowerowe, z wakacyjnych wycieczek po okolicy. Wszystkie wykonane małym panaskiem :)

Krzysztof Wydra |  2013-10-09  20:54:55
To też mi się podoba :)

Krzysztof Wydra |  2013-10-09  20:53:28
on jest szybki, też byłeś :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-09  19:10:15
pięknie ze złotym ornamentem

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-09  17:10:40
jeszcze zieleni się pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-09  17:00:28
Bardzo podobające się panoramiczne ujęcie. Estetyka i harmonia bdb.

piotr55 |  2013-10-09  15:14:36
No to jesień kolorami kusi....:)

borowiak |  2013-10-09  14:46:04
cudne "dymy" na d Bieszczadami , zdjęcie z klimatem

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-09  11:08:31
nic, tylko podziwiać

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-09  11:07:15
cudeńka oglądać mogę; dziękuję

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-09  11:05:58
Jest klimat:)

ElaJ |  2013-10-09  10:13:42
Bardzo dziękuję Wszystkim miłym Gościom oceniającym moje zdjęcia z Kań Helenowskich:)

ElaJ |  2013-10-09  10:04:36
Jest moc w tym zdjęciu!

Artur74 |  2013-10-09  00:09:27
Podoba mi się ten punkt widzenia!

Artur74 |  2013-10-08  23:40:41

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony