| piękne, podziwiam z zazdrością ;-) Agnieszka Dąbrowska | 2013-10-08 21:30:43 |
| +++y:-) Andrzej | 2013-10-08 20:35:38 |
| Podwójna, ciekawa:-) Andrzej | 2013-10-08 20:32:25 |
| Świetna fotka:) Pozdrawiam Basiu:) ElaJ | 2013-10-08 20:15:39 |
| podziękowania serdeczne Wam składam Słonecznik (Maryla) | 2013-10-08 20:07:46 |
| Dziękuję Basiu:) Niedaleko od tego miejsca znajduje się ośrodek jeździecki i się nie bałam. Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-10-08 20:05:13 |
| Piękna fotografia Marian | 2013-10-08 20:04:12 |
| lubię takie nastroje Słonecznik (Maryla) | 2013-10-08 19:51:41 |
| kamieniczki na Twoich zdjęciach, Waldku, zachwycają Słonecznik (Maryla) | 2013-10-08 19:42:16 |
| ładne ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-10-08 19:38:41 |
| piękne Waldemar Jan | 2013-10-08 16:42:28 |
| Pewnie kózka, ale jak ma różki to myślałam, że koziołek. Tak to jest jak się mieszka w mieście i kozy rzadko ogląda:( ElaJ | 2013-10-08 15:49:22 |
| Trudno tu określić wielkość roślinki, ale wygląda mi na owoce konwalii majowej....:) borowiak | 2013-10-08 15:36:03 |
| Dziękuję wszystkim miłym gościom :) Piwka nie piłem ale może kiedyś się skuszę :) Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:56:10 |
| Bywałem tu przejazdem ale na fotkach nie. Mam w planach ale kiedy, to nie wiem. Piękny i cieplutki widoczek. Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:54:41 |
| Piękne widoki tylko pozazdrościć. Fotka super :) Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:53:12 |
| Wykonałeś fajną i klimatyczną sesję :) Podoba mi się. Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:48:03 |
| Bardzo dobre ! Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:46:29 |
| Piękny obiekt:) Oglądałem ostatnio program w TV o jego powstaniu itp... Mam zamiar się tu wybrać, bo ten skansen to nie tylko rzemiosło, budowle ale też wszelakie różności. Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:45:58 |
| Wspaniale wygląda na tym lekko stonowanym tle nieba. Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:43:33 |
| Racja Andrzeju ale lepiej się nie kierować w jego stronę. Mamy jeszcze trochę czasu na to, mam nadzieję :) Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:39:08 |
| Tylko Clinta Eastwooda brakuje :) Świetne zdjęciem, bardzo mi się podoba. Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:20:16 |
| Ruiny zawsze mnie urzekają. Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:18:57 |
| Ciekawy obiekt. Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:18:05 |
| W tej tonacji chyba lepiej wygląda :) Krzysztof Wydra | 2013-10-08 14:17:16 |
| To miejsce chyba wszyscy uwielbiają, bo takich ujęć jest wiele ale każde inne i każde piękne :) Super Waldku ! Krzysztof Wydra | 2013-10-08 13:31:33 |
| Kochany Zamość :) Pięknie Waldku:) Dzięki Tobie ciągle mogę go wspominać i podziwiać. Pozdrawiam serdecznie :) Krzysztof Wydra | 2013-10-08 13:30:10 |
| Nietypowe Jarek Domański | 2013-10-08 11:40:17 |
| :))) Śmieszne zwierzątko z tej surykatki! Kajetana Snopek | 2013-10-08 11:19:33 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Artur74 | 2013-10-08 23:39:22