| . Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-10-06 21:43:18 |
| Kolonie kormoranów (tam gdzie one gniazdują) po kilku latach zostawiają krajobraz jak po Czarnobylu (jak stwierdził Artur). Tak czy siak drzewa są spalone guanem i martwe.... borowiak | 2013-10-06 19:12:46 |
| Ta ptaszyna to mandarynka (Aix galericulata) gatunek średniego ptaka wodnego z rodziny kaczkowatych, podrodziny kaczek, szczepu piżmówek Andrzej M | 2013-10-06 19:10:40 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-10-06 18:33:25 |
| ***** Elżbieta | 2013-10-06 17:52:47 |
| ***** Elżbieta | 2013-10-06 17:48:25 |
| ***** Elżbieta | 2013-10-06 17:47:46 |
| ***** Elżbieta | 2013-10-06 17:46:46 |
| Ciekawa seria ! nigdy nie byłam na takim cmentarzu. pozdrawiam. Elżbieta | 2013-10-06 17:45:31 |
| Piękny widok :) Dariusz Żuk | 2013-10-06 17:42:22 |
| oooo szlak suchy :) Jak ostatnio tu byłem to tonąłem w błocie :D Dariusz Żuk | 2013-10-06 17:41:15 |
| Patrząc na Twoje fotografie z Parku Skaryszewskiego stwierdzam , że jesień jest jednak piękna :) pozdrawiam Elu :) Elżbieta | 2013-10-06 17:39:41 |
| ***** Elżbieta | 2013-10-06 17:29:26 |
| We Fromborku byłam , miasto godne polecenia. Patrząc na te piękne fotografie z przyjemnością pozwiedzałam jeszcze raz , pozdrawiam :) Elżbieta | 2013-10-06 17:28:55 |
| Piękna jesień. Andrzej Hajdas | 2013-10-06 17:24:43 |
| interesujące fotografie. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-10-06 16:02:55 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-10-06 16:01:27 |
| Podoba mi się! Artur74 | 2013-10-06 14:03:04 |
| Na miniaturce ładnie się prezentuje.Z bliska widać,że wymaga remontu.Wielka szkoda,że takie perełki niszczeją od lat.A może już jest remontowany?:) Halina | 2013-10-06 12:34:35 |
| Interesujący kadr, przedstawiający krajobraz poprzemysłowy, w tym wypadku -hałdy. piotr55 | 2013-10-06 09:36:16 |
| Niestety, to ostatnie zdjęcie słonecznika - wczoraj został ścięty Andrzej M | 2013-10-06 09:34:59 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-10-06 09:32:07 |
| Oglądając ten kadr, aż czuje się flautę, czyli ciszę morską. Piękne ujecie. piotr55 | 2013-10-06 09:29:54 |
| Ładny pejzaż. Mnie osobiście podobają się takie zakola rzek. piotr55 | 2013-10-06 09:13:51 |
| . Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-10-06 00:39:53 |
| .. Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-10-06 00:37:47 |
| Ładna kompozycja...:) Halina Siwczyk | 2013-10-05 22:06:24 |
| Przepiękny Piotrze!:) Halina Siwczyk | 2013-10-05 21:58:37 |
| bardzo ładne Słonecznik (Maryla) | 2013-10-05 21:03:34 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Artur74 | 2013-10-06 22:19:01