Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Sztuką jest pokazanie czegoś niezwykłego w rzeczach zwykłych. Apetyczna ilustracja jesieni!

Artur74 |  2013-10-06  22:19:01
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-10-06  21:43:18
Kolonie kormoranów (tam gdzie one gniazdują) po kilku latach zostawiają krajobraz jak po Czarnobylu (jak stwierdził Artur). Tak czy siak drzewa są spalone guanem i martwe....

borowiak |  2013-10-06  19:12:46
Ta ptaszyna to mandarynka (Aix galericulata)  gatunek średniego ptaka wodnego z rodziny kaczkowatych, podrodziny kaczek, szczepu piżmówek

Andrzej M |  2013-10-06  19:10:40
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-10-06  18:33:25
*****

Elżbieta |  2013-10-06  17:52:47
*****

Elżbieta |  2013-10-06  17:48:25
*****

Elżbieta |  2013-10-06  17:47:46
*****

Elżbieta |  2013-10-06  17:46:46
Ciekawa seria ! nigdy nie byłam na takim cmentarzu. pozdrawiam.

Elżbieta |  2013-10-06  17:45:31
Piękny widok :)

Dariusz Żuk |  2013-10-06  17:42:22
oooo szlak suchy :) Jak ostatnio tu byłem to tonąłem w błocie :D

Dariusz Żuk |  2013-10-06  17:41:15
Patrząc na Twoje fotografie z Parku Skaryszewskiego stwierdzam , że jesień jest jednak piękna :) pozdrawiam Elu :)

Elżbieta |  2013-10-06  17:39:41
*****

Elżbieta |  2013-10-06  17:29:26
We Fromborku byłam , miasto godne polecenia. Patrząc na te piękne fotografie z przyjemnością pozwiedzałam jeszcze raz , pozdrawiam :)

Elżbieta |  2013-10-06  17:28:55
Piękna jesień.

Andrzej Hajdas |  2013-10-06  17:24:43
interesujące fotografie. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-10-06  16:02:55
*****

Waldemar Jan |  2013-10-06  16:01:27
Podoba mi się!

Artur74 |  2013-10-06  14:03:04
Na miniaturce ładnie się prezentuje.Z bliska widać,że wymaga remontu.Wielka szkoda,że takie perełki niszczeją od lat.A może już jest remontowany?:)

Halina |  2013-10-06  12:34:35
Interesujący kadr, przedstawiający krajobraz poprzemysłowy, w tym wypadku -hałdy.

piotr55 |  2013-10-06  09:36:16
Niestety, to ostatnie zdjęcie słonecznika - wczoraj został ścięty

Andrzej M |  2013-10-06  09:34:59
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-10-06  09:32:07
Oglądając ten kadr, aż czuje się flautę, czyli ciszę morską. Piękne ujecie.

piotr55 |  2013-10-06  09:29:54
Ładny pejzaż. Mnie osobiście podobają się takie zakola rzek.

piotr55 |  2013-10-06  09:13:51
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-10-06  00:39:53
..

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-10-06  00:37:47
Ładna kompozycja...:)

Halina Siwczyk |  2013-10-05  22:06:24
Przepiękny Piotrze!:)

Halina Siwczyk |  2013-10-05  21:58:37
bardzo ładne

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-05  21:03:34

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony