Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Sielsko)

Brygida Kicińska |  2013-10-04  19:46:54
Ciekawie )

Brygida Kicińska |  2013-10-04  19:45:10
Piękne ) na 5

Brygida Kicińska |  2013-10-04  19:35:07
Inaa - To prawda co piszesz , widać automatycznie tak na mapie oznaczyło, bo ja sama nie oznaczałam , a nie zwróciłam uwagi. Pozdrawiam :)

Barrenn |  2013-10-04  09:33:05
na 5+

MiroM |  2013-10-03  19:56:49
na 5+

MiroM |  2013-10-03  19:56:10
ładnie

MiroM |  2013-10-03  19:55:13
piękny kolorek

MiroM |  2013-10-03  19:52:11
dobre ... i kolacyjka będzie ;)

sebol |  2013-10-03  19:51:47
piknie jest tam :)

MiroM |  2013-10-03  19:45:59
ładnie :)

MiroM |  2013-10-03  19:38:25
Jeszcze trochę i będzie mieć taki krajobraz. A mi jest szkoda lata ... :) Pięknie wykadrowane, to fakt.

Krzysztof Wydra |  2013-10-03  19:25:33
Za zimą nie tęsknię, ale mam w moich zasobach trochę zdjęć o tematyce zimowej i staram się przedstawić najładniejsze oblicza zimy.

Andrzej M |  2013-10-03  18:19:41
*****

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-03  16:46:47
tu zawsze jest pięknie *****

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-03  16:45:30
cudnie

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-03  16:44:24
ciekawie wyszło

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-03  14:54:54
zabrałeś niebo - ładnie!

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-03  14:54:11
******

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-03  14:52:24
Dziękuję...

Andrzej M |  2013-10-02  22:39:27
Sprawdzę to w następnym roku po zakończeniu remontu

Andrzej M |  2013-10-02  22:37:51
Kiedyś byłem w Wielkopolsce. I widzę, że będę musiał wybrać się tam ponownie by zobaczyć to, co tak ładnie prezentujesz.

Andrzej M |  2013-10-02  22:33:17
Tomasz gratuluję :) a Kowalówka... zawsze widziałem, że ma potencjał i lubię tam wracać.

eAndre |  2013-10-02  22:28:53
Dziękuję. Dodam, ze kilka lat temu jednej z nich ukradziono głowę, którą to później zrekonstruowano. W tej chwili rzeźba jest monitorowana.

Andrzej M |  2013-10-02  22:28:35
Dzięki:) Wspaniała galeria:) Na pewno będę tu często zaglądać:) Pozdrawiam obie Panie:)

ElaJ |  2013-10-02  21:45:45
Ładna alejka jesienna .

KasiaFo & Iwona |  2013-10-02  20:12:10
Dziękuję bardzo :)

Beata Zdanowska |  2013-10-02  16:01:13
Bardzo dziękuję Marylko :)

Beata Zdanowska |  2013-10-02  16:00:43
przecudnie niebo ! i zieleń ładna jeszcze *****

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-02  14:28:02
takie ujęcie to piękne zaproszenie do zwiedzania

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-02  14:20:31

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony