| Ciekawie ) Brygida Kicińska | 2013-10-04 19:45:10 |
| Piękne ) na 5 Brygida Kicińska | 2013-10-04 19:35:07 |
| Inaa - To prawda co piszesz , widać automatycznie tak na mapie oznaczyło, bo ja sama nie oznaczałam , a nie zwróciłam uwagi. Pozdrawiam :) Barrenn | 2013-10-04 09:33:05 |
| na 5+ MiroM | 2013-10-03 19:56:49 |
| na 5+ MiroM | 2013-10-03 19:56:10 |
| ładnie MiroM | 2013-10-03 19:55:13 |
| piękny kolorek MiroM | 2013-10-03 19:52:11 |
| dobre ... i kolacyjka będzie ;) sebol | 2013-10-03 19:51:47 |
| piknie jest tam :) MiroM | 2013-10-03 19:45:59 |
| ładnie :) MiroM | 2013-10-03 19:38:25 |
| Jeszcze trochę i będzie mieć taki krajobraz. A mi jest szkoda lata ... :) Pięknie wykadrowane, to fakt. Krzysztof Wydra | 2013-10-03 19:25:33 |
| Za zimą nie tęsknię, ale mam w moich zasobach trochę zdjęć o tematyce zimowej i staram się przedstawić najładniejsze oblicza zimy. Andrzej M | 2013-10-03 18:19:41 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-10-03 16:46:47 |
| tu zawsze jest pięknie ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-10-03 16:45:30 |
| cudnie Słonecznik (Maryla) | 2013-10-03 16:44:24 |
| ciekawie wyszło Słonecznik (Maryla) | 2013-10-03 14:54:54 |
| zabrałeś niebo - ładnie! Słonecznik (Maryla) | 2013-10-03 14:54:11 |
| ****** Słonecznik (Maryla) | 2013-10-03 14:52:24 |
| Dziękuję... Andrzej M | 2013-10-02 22:39:27 |
| Sprawdzę to w następnym roku po zakończeniu remontu Andrzej M | 2013-10-02 22:37:51 |
| Kiedyś byłem w Wielkopolsce. I widzę, że będę musiał wybrać się tam ponownie by zobaczyć to, co tak ładnie prezentujesz. Andrzej M | 2013-10-02 22:33:17 |
| Tomasz gratuluję :) a Kowalówka... zawsze widziałem, że ma potencjał i lubię tam wracać. eAndre | 2013-10-02 22:28:53 |
| Dziękuję. Dodam, ze kilka lat temu jednej z nich ukradziono głowę, którą to później zrekonstruowano. W tej chwili rzeźba jest monitorowana. Andrzej M | 2013-10-02 22:28:35 |
| Dzięki:) Wspaniała galeria:) Na pewno będę tu często zaglądać:) Pozdrawiam obie Panie:) ElaJ | 2013-10-02 21:45:45 |
| Ładna alejka jesienna . KasiaFo & Iwona | 2013-10-02 20:12:10 |
| Dziękuję bardzo :) Beata Zdanowska | 2013-10-02 16:01:13 |
| Bardzo dziękuję Marylko :) Beata Zdanowska | 2013-10-02 16:00:43 |
| przecudnie niebo ! i zieleń ładna jeszcze ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-10-02 14:28:02 |
| takie ujęcie to piękne zaproszenie do zwiedzania Słonecznik (Maryla) | 2013-10-02 14:20:31 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Brygida Kicińska | 2013-10-04 19:46:54