Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

:-) ale został tutaj i można oczy cieszyć

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-02  14:15:39
Andrzeju, strzał w 10 ! dziękuję ślicznie miłym Gościom :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-02  14:14:45
W końcu udało się wybrać do Fromborka! :)

annawu |  2013-10-02  09:39:42
w ładnej ramie pałac . lubię takie spojrzenia malownicze

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  22:02:11
cudeńko ; niebo nad drzewami pochmurne, wspaniałe i biała chmura nad pałacem

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  22:00:25
JEST WSPANIALE!

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  21:51:47
Ładnie, w jesiennym nastroju pokazane pola.

Halina |  2013-10-01  19:33:53
Piękne, utrzymane w jesiennym nastroju zdjęcie.

Halina |  2013-10-01  18:52:08
Bardzo ładny, jesienny pejzaż.

Halina |  2013-10-01  18:49:58
pięknie z tym tłem

Waldemar Jan |  2013-10-01  18:22:06
Powoli, ale coraz bardziej jesień dominuje w krajobrazie.

piotr55 |  2013-10-01  17:02:35
Bardzo ciekawa architektura. Piękny obiekt.

piotr55 |  2013-10-01  16:12:26
Ciekawy budynek i mam nadzieję, że doczeka rewitalizacji.

piotr55 |  2013-10-01  16:10:53
Bywałem tu wielokrotnie. Krzysztofie, dziękuję za Miłosław.

piotr55 |  2013-10-01  16:09:36
Wspaniale pokazałaś przepływającą rzekę przez las.

piotr55 |  2013-10-01  16:05:44
Wydaje się, że to gleby urodzajne. Ładny fragment pól.

piotr55 |  2013-10-01  16:04:27
Malowniczy porcik. Dotychczas nie wiedziałem, że Frombork ma port.

piotr55 |  2013-10-01  15:59:32
Mnie w tym miejscu już kilka razy się udawało:) Może miałam trochę szczęścia:)

ElaJ |  2013-10-01  12:37:06
bardzo ładnie z odbiciem

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:41:15
miło w zimny ranek popatrzec na takie zdjęcie :) trzy motyle :) wspaniale!

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:40:02
ładna cała seria z łabędziami

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:38:54
cudnie

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:34:19
pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:28:52
ładne ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:27:03
no. proszę , proszę, jak Ci pozuje :) Pozdrawiam , Elu, z Wielkopolski

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:24:30
z oparami mgły jest pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:20:10
każde Twoje zdjęcie jest z najwyższej półki

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:18:09
dla mnie CUDO!

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:14:39
troszkę się spóźniłam z gratulacjami, ale zdjęcie jeszcze jest na Głównej :) wspaniałe jest!

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:14:02
uroczo i swojsko

Słonecznik (Maryla) |  2013-10-01  08:12:14

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony