| Andrzeju, strzał w 10 ! dziękuję ślicznie miłym Gościom :) Słonecznik (Maryla) | 2013-10-02 14:14:45 |
| W końcu udało się wybrać do Fromborka! :) annawu | 2013-10-02 09:39:42 |
| w ładnej ramie pałac . lubię takie spojrzenia malownicze Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 22:02:11 |
| cudeńko ; niebo nad drzewami pochmurne, wspaniałe i biała chmura nad pałacem Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 22:00:25 |
| JEST WSPANIALE! Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 21:51:47 |
| Ładnie, w jesiennym nastroju pokazane pola. Halina | 2013-10-01 19:33:53 |
| Piękne, utrzymane w jesiennym nastroju zdjęcie. Halina | 2013-10-01 18:52:08 |
| Bardzo ładny, jesienny pejzaż. Halina | 2013-10-01 18:49:58 |
| pięknie z tym tłem Waldemar Jan | 2013-10-01 18:22:06 |
| Powoli, ale coraz bardziej jesień dominuje w krajobrazie. piotr55 | 2013-10-01 17:02:35 |
| Bardzo ciekawa architektura. Piękny obiekt. piotr55 | 2013-10-01 16:12:26 |
| Ciekawy budynek i mam nadzieję, że doczeka rewitalizacji. piotr55 | 2013-10-01 16:10:53 |
| Bywałem tu wielokrotnie. Krzysztofie, dziękuję za Miłosław. piotr55 | 2013-10-01 16:09:36 |
| Wspaniale pokazałaś przepływającą rzekę przez las. piotr55 | 2013-10-01 16:05:44 |
| Wydaje się, że to gleby urodzajne. Ładny fragment pól. piotr55 | 2013-10-01 16:04:27 |
| Malowniczy porcik. Dotychczas nie wiedziałem, że Frombork ma port. piotr55 | 2013-10-01 15:59:32 |
| Mnie w tym miejscu już kilka razy się udawało:) Może miałam trochę szczęścia:) ElaJ | 2013-10-01 12:37:06 |
| bardzo ładnie z odbiciem Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:41:15 |
| miło w zimny ranek popatrzec na takie zdjęcie :) trzy motyle :) wspaniale! Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:40:02 |
| ładna cała seria z łabędziami Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:38:54 |
| cudnie Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:34:19 |
| pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:28:52 |
| ładne ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:27:03 |
| no. proszę , proszę, jak Ci pozuje :) Pozdrawiam , Elu, z Wielkopolski Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:24:30 |
| z oparami mgły jest pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:20:10 |
| każde Twoje zdjęcie jest z najwyższej półki Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:18:09 |
| dla mnie CUDO! Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:14:39 |
| troszkę się spóźniłam z gratulacjami, ale zdjęcie jeszcze jest na Głównej :) wspaniałe jest! Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:14:02 |
| uroczo i swojsko Słonecznik (Maryla) | 2013-10-01 08:12:14 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-10-02 14:15:39