Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Byłem tam. Aż żal patrzeć, że taki piękny zabytek marnieje w oczach...

Krzysztof T. |  2013-09-30  11:08:59
Super :)

Marek Ryś |  2013-09-30  10:11:21
Bardzo urokliwe fotografie przedstawia pan na PK.Dziękuję za miłe komentarze.Pozdrawiam!

Marek Ryś |  2013-09-30  10:10:12
*****

Waldemar Jan |  2013-09-30  07:39:35
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-09-30  07:30:46
*****

Waldemar Jan |  2013-09-30  07:25:35
*****

Waldemar Jan |  2013-09-30  07:21:27
Teraz już mogę potwierdzić, smaczny był;)

Artur74 |  2013-09-29  21:21:49
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-09-29  21:05:58
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-09-29  21:05:20
Dziękuję Krzysiu:) Trasy maratonu nie śledziłam w mediach, nawet byłam trochę zaskoczona, że przebiega ona przez Łazienki. Po parku trudno było przez kilka godzin się poruszać, ale impreza była ciekawa, dużo ludzi dopingowało biegaczy okrzykami, muzyką i transparentami. Ja też się do grupy dopingujących dołączyłam. Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-09-29  20:58:41
Super :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:56:43
Zamość :) Jest dobrze :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:56:00
Podoba mi się :) Posiada odpowiednią wymowę.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:55:25
Jest super !

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:54:18
Tu nie byłem:) W kadrze jest pięknie!

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:53:48
Byłem tu ale zdjęcia nie mam :) Podoba mi się !

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:53:11
Bardzo podoba mi się takie ustawienie obrazu w kadrze. Pięknie to pokazałeś Piotrze.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:52:02
Te przykościelne figury odpowiednio sfotografowane potrafią wywołać określone emocje.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:51:03
Piękna kompozycja.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:49:09
Piotrze Twoje zdjęcia wnętrz zawsze mnie fascynują. Potrafisz pokazać to czego oczekujemy od takich zdjęć.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:48:11
Lubię takie kadry:) Extra.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:34:42
Bardzo fajnie oświetlony.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:29:06
Kolorki jesieni zaczynają wkraczać na kadry :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:28:26
Jeszcze zielone ale już niedługo :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:27:22
Kto rano wstaje temu piękne zdjęcia robić się udaje :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:26:31
Fajne te Twoje panoramki :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:24:33
To mi się podoba !

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:23:55
Piękny efekt i wspaniałe kolorki.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:22:46
To zdjęcie doskonale odzwierciedla dynamikę biegu.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:20:26

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony