| Piękne tereny:) Proszę o więcej pięknych fotek z tego rejonu. Może coś ze Skierbieszowa i okolic? Pozdrawiam :) Krzysztof Wydra | 2013-09-29 20:11:55 |
| Lubię Szczebrzeszyn, tu taki spokój i cisza. Krzysztof Wydra | 2013-09-29 20:09:48 |
| Jak widzę jeszcze coś z niego zostało. Pamiętam, że jak byłem tu kilka lat temu, to zbyt dużo okazałych mogił nie było. Krzysztof Wydra | 2013-09-29 20:09:05 |
| Kolejne ciekawe spotkanie :) Krzysztof Wydra | 2013-09-29 20:06:51 |
| Miło mi się z Tobą Krzysztofie zwiedza Wielkopolskę. Region prawie całkowicie mi nie znany. Jak zawsze starannie dopracowane kadry. Pozdrawiam:) Bogusław Pupiec | 2013-09-29 19:36:58 |
| Spokojnie chłopaki! Jeszcze długo nie znikną z naszych ulic i szos. Z drugiej strony, myślałem, że "maluchy" nie znikną nigdy, a dziś "kaszlaka" ze świecą szukać. Maciej Jelonek | 2013-09-29 16:12:00 |
| swietnie zaprezentowana nataliaddz | 2013-09-29 16:06:20 |
| Tylko koni żal - unikalny widok Krzysztof Panas | 2013-09-29 15:05:37 |
| Mgła kosmata ,początek jesieni i resztki lata... Krzysztof Panas | 2013-09-29 15:03:23 |
| Świetnie stonowane.. Krzysztof Panas | 2013-09-29 15:01:49 |
| Cieszę się Elu, że zaglądasz do mnie i czerpiesz wiedzę o wielkopolskim regionie :) Pozdrawiam serdecznie :) Krzysztof Wydra | 2013-09-29 15:00:59 |
| super wypatrzone i swietnie wyglaa w tej tonacji nataliaddz | 2013-09-29 10:37:47 |
| lata wspomnienie nataliaddz | 2013-09-29 10:36:46 |
| znakomite foto........piekne ynamiczne niebo nataliaddz | 2013-09-29 10:35:34 |
| Ładne. Andrzej Hajdas | 2013-09-29 09:23:43 |
| Gratuluję wspaniałego zdjęcia. Andrzej Hajdas | 2013-09-29 09:21:51 |
| Piękna jesień! Andrzej Hajdas | 2013-09-29 09:19:08 |
| pomysłowe :) sebol | 2013-09-28 23:17:12 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-09-28 22:36:13 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-09-28 22:34:56 |
| kiedyś 6 lat tą drogą jeżdzilem dzień w dzień :) MiroM | 2013-09-28 22:26:18 |
| Fajna mgielka byla, tylko za malo sloneczka zaswieciło...:) Fajne MiroM | 2013-09-28 21:48:15 |
| Nastrojowe Andrzej M | 2013-09-28 21:06:47 |
| Na Zalewie Wiślanym widziałem skutki pobytu kormoranów, normalnie Czarnobyl ;) A miejsce rozpoznałeś bezbłędnie- pozdrawiam! Artur74 | 2013-09-28 19:19:49 |
| Zawsze ciekawią mnie takie ludowe figurki przedstawiające świętych, są bardzo malownicze. piotr55 | 2013-09-28 14:10:21 |
| Wspaniale sie prezentuje na tle granatowego nieba. piotr55 | 2013-09-28 14:04:47 |
| Ciekawie pokazany most na Wiśle, mysterious piotr55 | 2013-09-28 14:01:29 |
| Arcyciekawe zdjęcie Krakowa. piotr55 | 2013-09-28 13:18:09 |
| Zamek w Krasiczynie jest bardzo atrakcyjny, a jeszcze tam nie byłem, więc miło jest oglądać zdjęcia obrazujące ten obiekt. piotr55 | 2013-09-28 13:16:34 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Krzysztof Wydra | 2013-09-29 20:15:01