Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Tu nie byłem, tzn. w tym skansenie bo Radomiu bywało się :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:15:01
Piękne tereny:) Proszę o więcej pięknych fotek z tego rejonu. Może coś ze Skierbieszowa i okolic? Pozdrawiam :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:11:55
Lubię Szczebrzeszyn, tu taki spokój i cisza.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:09:48
Jak widzę jeszcze coś z niego zostało. Pamiętam, że jak byłem tu kilka lat temu, to zbyt dużo okazałych mogił nie było.

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:09:05
Kolejne ciekawe spotkanie :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  20:06:51
Miło mi się z Tobą Krzysztofie zwiedza Wielkopolskę. Region prawie całkowicie mi nie znany. Jak zawsze starannie dopracowane kadry. Pozdrawiam:)

Bogusław Pupiec |  2013-09-29  19:36:58
Spokojnie chłopaki! Jeszcze długo nie znikną z naszych ulic i szos. Z drugiej strony, myślałem, że "maluchy" nie znikną nigdy, a dziś "kaszlaka" ze świecą szukać.

Maciej Jelonek |  2013-09-29  16:12:00
swietnie zaprezentowana

nataliaddz |  2013-09-29  16:06:20
Tylko koni żal - unikalny widok

Krzysztof Panas |  2013-09-29  15:05:37
Mgła kosmata ,początek jesieni i resztki lata...

Krzysztof Panas |  2013-09-29  15:03:23
Świetnie stonowane..

Krzysztof Panas |  2013-09-29  15:01:49
Cieszę się Elu, że zaglądasz do mnie i czerpiesz wiedzę o wielkopolskim regionie :) Pozdrawiam serdecznie :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-29  15:00:59
super wypatrzone i swietnie wyglaa w tej tonacji

nataliaddz |  2013-09-29  10:37:47
lata wspomnienie

nataliaddz |  2013-09-29  10:36:46
znakomite foto........piekne ynamiczne niebo

nataliaddz |  2013-09-29  10:35:34
Ładne.

Andrzej Hajdas |  2013-09-29  09:23:43
Gratuluję wspaniałego zdjęcia.

Andrzej Hajdas |  2013-09-29  09:21:51
Piękna jesień!

Andrzej Hajdas |  2013-09-29  09:19:08
pomysłowe :)

sebol |  2013-09-28  23:17:12
podoba się ;-)

Bogusław Nowak |  2013-09-28  22:36:13
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-09-28  22:34:56
kiedyś 6 lat tą drogą jeżdzilem dzień w dzień :)

MiroM |  2013-09-28  22:26:18
Fajna mgielka byla, tylko za malo sloneczka zaswieciło...:) Fajne

MiroM |  2013-09-28  21:48:15
Nastrojowe

Andrzej M |  2013-09-28  21:06:47
Na Zalewie Wiślanym widziałem skutki pobytu kormoranów, normalnie Czarnobyl ;) A miejsce rozpoznałeś bezbłędnie- pozdrawiam!

Artur74 |  2013-09-28  19:19:49
Zawsze ciekawią mnie takie ludowe figurki przedstawiające świętych, są bardzo malownicze.

piotr55 |  2013-09-28  14:10:21
Wspaniale sie prezentuje na tle granatowego nieba.

piotr55 |  2013-09-28  14:04:47
Ciekawie pokazany most na Wiśle, mysterious

piotr55 |  2013-09-28  14:01:29
Arcyciekawe zdjęcie Krakowa.

piotr55 |  2013-09-28  13:18:09
Zamek w Krasiczynie jest bardzo atrakcyjny, a jeszcze tam nie byłem, więc miło jest oglądać zdjęcia obrazujące ten obiekt.

piotr55 |  2013-09-28  13:16:34

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony