| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-09-24 17:24:18 |
| Świetna gra świateł Krzysztof Panas | 2013-09-24 14:25:21 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-24 11:09:59 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-24 11:09:27 |
| Piękne, zaczarowane miejsce jakim był warsztat zegarmistrza udanie przez autora pokazane. piotr55 | 2013-09-24 08:27:54 |
| Wspaniały widok na Bieszczady, góry urzekające i tajemnicze. piotr55 | 2013-09-24 08:26:19 |
| Życie jest drogą, ładne zdjęcie:) aneta | 2013-09-24 00:20:54 |
| intrygujące Stefan Sapeta | 2013-09-23 22:58:57 |
| ciekawe ujęcie- podoba mi się - pozdrawiam Stefan Sapeta | 2013-09-23 22:54:54 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-09-23 22:39:12 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-09-23 22:38:22 |
| ***** Leszek Grucela | 2013-09-23 22:15:40 |
| Mam ochotę też wybrać sie na kajaki, zawsze sobie obiecuje tylko brak czasu :):) fajna fotka
pozdrawiam MiroM | 2013-09-23 21:58:42 |
| hehe "Państwo Żurawscy" mieszkają obok mnie, no kilka domków, oj drą się na wiosne ze aż głowa boli, okolo 5, 6 par co roku widzę :) Fajna fotka MiroM | 2013-09-23 21:52:24 |
| fajne Marcin Zgrzywa | 2013-09-23 20:26:50 |
| super... piękna praca Zdzisław Barut | 2013-09-23 20:03:19 |
| Strasznie powiększa przy wyświetlaniu, przez co traci na jakości. aneta | 2013-09-23 16:11:19 |
| Piękne rudości, gdy wędrowałem tędy dwa miesiące temu było zielono. Bogusław Pupiec | 2013-09-23 13:01:04 |
| Wewnątrz Św. Walenty ) pozdrawiam i dziękuję za komentarze Brygida Kicińska | 2013-09-23 11:56:42 |
| I mnie się bardzo podoba:) Uwielbiam takie klimaty:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-09-23 11:36:10 |
| Po miniaturce już zgadłam, że to Twoja fotka:) Ciekawy, zadbany kościół pięknie pokazany:) ElaJ | 2013-09-23 11:34:55 |
| Dziękuję Krzysiu:) To zdjęcie wyszło mi szare i smutne ( nie było dobrej pogody ). Trochę go "obrobiłam" by nadawało się do oglądania:) Również serdecznie pozdrawiam:) ElaJ | 2013-09-23 11:31:49 |
| :) Jest tak jak powinno być :) Super ! Krzysztof Wydra | 2013-09-23 11:21:54 |
| Seria zdjęć z Mirowa wykonana na bardzo wysokim poziomie. Wspaniale się ogląda takie fotki. Krzysztof Wydra | 2013-09-23 11:16:07 |
| To także jest dopracowane w szczegółach. Miło się patrzy na takie dzieła :) Krzysztof Wydra | 2013-09-23 11:14:59 |
| Pięknie skomponowane Halinko :) Pozdrawiam serdecznie. Krzysztof Wydra | 2013-09-23 11:14:15 |
| Piękny moment uchwyciłeś:) Ładne zdjęcia z festynu lotniczego w Wielkopolsce:) Halina | 2013-09-23 11:11:27 |
| Zamek w Łańcucie oraz jego wnętrza muzealne wspaniałe! Zwiedzałam kilka razy i wszystkim polecam:) Halina | 2013-09-23 10:53:37 |
| Wielkopolska usiana dworami pałacami przekonuje mnie do siebie coraz bardziej:) Halina | 2013-09-23 10:46:36 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-09-24 20:47:33