| Pięknie kolorystycznie :) Krzysztof Wydra | 2013-09-23 10:33:17 |
| Piękny zamek i zdjęcie także bardzo piękne. Krzysztof Wydra | 2013-09-23 10:28:26 |
| Lubię takie kadry, podobają mi się. Krzysztof Wydra | 2013-09-23 10:17:25 |
| Z wielką przyjemnością zwiedzam wirtualnie to miasteczko galicyjskie w Sanoku:) Pozdrawiam! Halina | 2013-09-23 10:08:51 |
| Uroczy jesienny obraz:) Uwielbiam brzezinę:) Pozdrawiam Marylko:) Halina | 2013-09-23 10:05:17 |
| Ciekawa fotorelacja z Dożynek Powiatowych na Opolszczyźnie:) Ładne zdjęcia.Pozdrawiam! Halina | 2013-09-23 10:02:24 |
| podoba się ;-))) świetny płot ;-) Bogusław Nowak | 2013-09-23 07:00:25 |
| Ładny kadr i przyjemna tonacja. Artur Mazurek | 2013-09-22 23:29:14 |
| Cudowne miejsce, usiadłem na końcu cypla- z jednej strony spore fale a po drugiej morze gładkie jak stół. Zasięgnąłem info na temat nauki śmigania na kitesurfingu, może w przyszłym roku się skuszę. Artur74 | 2013-09-22 21:19:47 |
| ***** Inaa (P.K.) | 2013-09-22 20:14:35 |
| ***** Inaa (P.K.) | 2013-09-22 20:13:45 |
| +++ Andrzej Hajdas | 2013-09-22 20:04:35 |
| Świetne foty! Andrzej Hajdas | 2013-09-22 20:03:29 |
| Robi wrażenie. Andrzej Hajdas | 2013-09-22 20:02:28 |
| Oryginalny kadr. Andrzej Hajdas | 2013-09-22 20:01:22 |
| Ładny kadr. Andrzej Hajdas | 2013-09-22 19:51:12 |
| Autorko zdjęcia! To jest przepiękne. Andrzej Hajdas | 2013-09-22 19:30:59 |
| To jest zdjęcie wykonane w skansenie i dlatego "rolnik" jest pod krawatem. Andrzej Hajdas | 2013-09-22 19:28:45 |
| Ładne okazy czyrenia. borowiak | 2013-09-22 19:18:41 |
| Takie drogi zwą się duktami. :) borowiak | 2013-09-22 19:17:48 |
| Sporo w poszyciu chronionego widłaka ( gożdzisty lub jałowcowaty). Pięknie. borowiak | 2013-09-22 19:17:00 |
| Gołąbek czerwony. borowiak | 2013-09-22 19:03:00 |
| Interesująca cała seria :) Elżbieta | 2013-09-22 17:16:12 |
| Wspaniały klimat ! Elżbieta | 2013-09-22 17:13:10 |
| Dawno nie byłam w Bieszczadach. Miło popatrzeć na fotki:) Ten widok sprzed kilkunastu lat dobrze pamiętam:) ElaJ | 2013-09-22 16:51:31 |
| Sztucznie utworzone, ale piękne... borowiak | 2013-09-22 16:35:03 |
| Świetne zdjęcie. Andrzej Hajdas | 2013-09-22 16:12:15 |
| Łuskwiak nastroszony...a może złotawy....? borowiak | 2013-09-22 15:50:54 |
| Jesienne bzykanie...,:) Jadwiga Koniecko | 2013-09-22 15:47:08 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Halina | 2013-09-23 10:37:25