Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Piękny obiekt w stylu dworkowym:) Pozdrawiam Krzysztofie.

Halina |  2013-09-23  10:37:25
Pięknie kolorystycznie :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-23  10:33:17
Piękny zamek i zdjęcie także bardzo piękne.

Krzysztof Wydra |  2013-09-23  10:28:26
Lubię takie kadry, podobają mi się.

Krzysztof Wydra |  2013-09-23  10:17:25
Z wielką przyjemnością zwiedzam wirtualnie to miasteczko galicyjskie w Sanoku:) Pozdrawiam!

Halina |  2013-09-23  10:08:51
Uroczy jesienny obraz:) Uwielbiam brzezinę:) Pozdrawiam Marylko:)

Halina |  2013-09-23  10:05:17
Ciekawa fotorelacja z Dożynek Powiatowych na Opolszczyźnie:) Ładne zdjęcia.Pozdrawiam!

Halina |  2013-09-23  10:02:24
podoba się ;-))) świetny płot ;-)

Bogusław Nowak |  2013-09-23  07:00:25
Ładny kadr i przyjemna tonacja.

Artur Mazurek |  2013-09-22  23:29:14
Cudowne miejsce, usiadłem na końcu cypla- z jednej strony spore fale a po drugiej morze gładkie jak stół. Zasięgnąłem info na temat nauki śmigania na kitesurfingu, może w przyszłym roku się skuszę.

Artur74 |  2013-09-22  21:19:47
*****

Inaa (P.K.) |  2013-09-22  20:14:35
*****

Inaa (P.K.) |  2013-09-22  20:13:45
+++

Andrzej Hajdas |  2013-09-22  20:04:35
Świetne foty!

Andrzej Hajdas |  2013-09-22  20:03:29
Robi wrażenie.

Andrzej Hajdas |  2013-09-22  20:02:28
Oryginalny kadr.

Andrzej Hajdas |  2013-09-22  20:01:22
Ładny kadr.

Andrzej Hajdas |  2013-09-22  19:51:12
Autorko zdjęcia! To jest przepiękne.

Andrzej Hajdas |  2013-09-22  19:30:59
To jest zdjęcie wykonane w skansenie i dlatego "rolnik" jest pod krawatem.

Andrzej Hajdas |  2013-09-22  19:28:45
Ładne okazy czyrenia.

borowiak |  2013-09-22  19:18:41
Takie drogi zwą się duktami. :)

borowiak |  2013-09-22  19:17:48
Sporo w poszyciu chronionego widłaka ( gożdzisty lub jałowcowaty). Pięknie.

borowiak |  2013-09-22  19:17:00
Gołąbek czerwony.

borowiak |  2013-09-22  19:03:00
Interesująca cała seria :)

Elżbieta |  2013-09-22  17:16:12
Wspaniały klimat !

Elżbieta |  2013-09-22  17:13:10
Dawno nie byłam w Bieszczadach. Miło popatrzeć na fotki:) Ten widok sprzed kilkunastu lat dobrze pamiętam:)

ElaJ |  2013-09-22  16:51:31
Sztucznie utworzone, ale piękne...

borowiak |  2013-09-22  16:35:03
Świetne zdjęcie.

Andrzej Hajdas |  2013-09-22  16:12:15
Łuskwiak nastroszony...a może złotawy....?

borowiak |  2013-09-22  15:50:54
Jesienne bzykanie...,:)

Jadwiga Koniecko |  2013-09-22  15:47:08

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony