| Dziękuję Marylko:) Budynek Nowej Pomarańczarni w Łazienkach nie jest zbyt fotogeniczny. Starałam się możliwie najlepiej go pokazać:) ElaJ | 2013-09-22 15:39:08 |
| Oj, chyba nie na mnie...
Chciała odebrać zdobycz innej... i tak straszyła:) Jadwiga Koniecko | 2013-09-22 15:24:35 |
| Dziękuję Halinko:) Po Warszawie poruszam się wyłącznie transportem publicznym, a tramwaje też lubię bo nie stoją w korkach:) Pozdrawiam również:) ElaJ | 2013-09-22 15:08:21 |
| piękny widok Zdzisław Barut | 2013-09-22 13:06:18 |
| Pamiętam kolorowe Bieszczady w październiku przed laty:) Może znowu tam będę za rok. Halina | 2013-09-22 12:24:39 |
| Pamiętam taki obrazek sprzed lat również w Beskidzie Żywieckim w okolicach Hali Lipowskiej i Rysianki. Halina | 2013-09-22 12:16:54 |
| Fajny:) Też mam podobnego w swojej galerii z Nasielska:) ElaJ | 2013-09-22 04:49:54 |
| Tym razem nie moje, ale kupiłam sobie "na wzór":) W zimowe wieczory postaram się zrobić takie same:) ElaJ | 2013-09-21 22:01:58 |
| Pani Bogumiła" trochę" sobie popracowała ) Brygida Kicińska | 2013-09-21 21:53:15 |
| ***** Inaa (P.K.) | 2013-09-21 20:42:18 |
| Rzeczywiście Kaju:) Mamy porównanie jak to miejsce wygląda w różnych miesiącach roku:) ElaJ | 2013-09-21 19:50:02 |
| Tramwaj odbudowano w 1958 r. Pamięta on otwarcie zelektryfikowanej sieci tramwajowej w Warszawie, które nastąpiło 26 marca 1908 r. Przedział pasażerski był podzielony na dwie klasy. W klasie pierwszej ( od strony motorniczego ) były miękkie siedzenia. ElaJ | 2013-09-21 19:20:14 |
| Dziękuję. Tomasz Michalski | 2013-09-21 18:05:00 |
| I tramwaj K 445:) ElaJ | 2013-09-21 17:22:45 |
| "Klimatyczne" podwórko:) Lubię takie ujęcia:) ElaJ | 2013-09-21 15:35:47 |
| Ukryty w gałęziach świerku:) Piękna fotka:) ElaJ | 2013-09-21 15:24:39 |
| Pasiaki jak na Roztoczu :) Krzysztof T. | 2013-09-21 09:50:05 |
| Piękne miejsce na krańcach Polski! Krzysztof T. | 2013-09-21 09:49:00 |
| Ładne miejsce wybrał sobie św. Antoni, żeby leczyć ludzi ;) Krzysztof T. | 2013-09-21 09:44:01 |
| Bardzo urokliwe. Krzysztof T. | 2013-09-21 09:42:38 |
| Kamienne nagrobki, cerkiewne krzyże mówią dziś o wielokulturowej historii tej ziemi. Bardzo ładna fotografia. Krzysztof T. | 2013-09-21 09:40:23 |
| Zdjęcie pełne klimatu :) Dziś po neounii pozostała tylko jedna czynna cerkiew - w Kostomłotach n. Bugiem. Krzysztof T. | 2013-09-21 09:36:01 |
| Bardzo dobrze, że te domy "jeszcze żyją":) Wyłącznie *****:) ElaJ | 2013-09-21 08:22:14 |
| Jestem na każdej rekonstrukcji w Tomaszowie w tym roku po raz pierwszy przedstawiono atak armii czerwonej. Całość zorganizowana z rozmachem lecz oglądający ze wzgórza widzowie mogli oglądać przeważnie tyły działek i wybuchy. Bogusław Pupiec | 2013-09-21 06:32:02 |
| . Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-09-20 22:54:42 |
| . Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-09-20 22:50:19 |
| wspaniała rodzinka :) Słonecznik (Maryla) | 2013-09-20 21:34:24 |
| w imionach słowiańskich wiele treści się mieści; z zainteresowaniem przeczytałam opis i za wyjaśnienie dziękuję; rzeźba ładnie się prezentuje na tle nieba Słonecznik (Maryla) | 2013-09-20 21:32:23 |
| ładnie w przedwieczornym słoneczku Słonecznik (Maryla) | 2013-09-20 21:28:21 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-09-22 15:42:08