Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

niesamowite sa te skałki

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-22  15:42:08
Dziękuję Marylko:) Budynek Nowej Pomarańczarni w Łazienkach nie jest zbyt fotogeniczny. Starałam się możliwie najlepiej go pokazać:)

ElaJ |  2013-09-22  15:39:08
Oj, chyba nie na mnie... Chciała odebrać zdobycz innej... i tak straszyła:)

Jadwiga Koniecko |  2013-09-22  15:24:35
Dziękuję Halinko:) Po Warszawie poruszam się wyłącznie transportem publicznym, a tramwaje też lubię bo nie stoją w korkach:) Pozdrawiam również:)

ElaJ |  2013-09-22  15:08:21
piękny widok

Zdzisław Barut |  2013-09-22  13:06:18
Pamiętam kolorowe Bieszczady w październiku przed laty:) Może znowu tam będę za rok.

Halina |  2013-09-22  12:24:39
Pamiętam taki obrazek sprzed lat również w Beskidzie Żywieckim w okolicach Hali Lipowskiej i Rysianki.

Halina |  2013-09-22  12:16:54
Fajny:) Też mam podobnego w swojej galerii z Nasielska:)

ElaJ |  2013-09-22  04:49:54
Tym razem nie moje, ale kupiłam sobie "na wzór":) W zimowe wieczory postaram się zrobić takie same:)

ElaJ |  2013-09-21  22:01:58
Pani Bogumiła" trochę" sobie popracowała )

Brygida Kicińska |  2013-09-21  21:53:15
*****

Inaa (P.K.) |  2013-09-21  20:42:18
Rzeczywiście Kaju:) Mamy porównanie jak to miejsce wygląda w różnych miesiącach roku:)

ElaJ |  2013-09-21  19:50:02
Tramwaj odbudowano w 1958 r. Pamięta on otwarcie zelektryfikowanej sieci tramwajowej w Warszawie, które nastąpiło 26 marca 1908 r. Przedział pasażerski był podzielony na dwie klasy. W klasie pierwszej ( od strony motorniczego ) były miękkie siedzenia.

ElaJ |  2013-09-21  19:20:14
Dziękuję.

Tomasz Michalski |  2013-09-21  18:05:00
I tramwaj K 445:)

ElaJ |  2013-09-21  17:22:45
"Klimatyczne" podwórko:) Lubię takie ujęcia:)

ElaJ |  2013-09-21  15:35:47
Ukryty w gałęziach świerku:) Piękna fotka:)

ElaJ |  2013-09-21  15:24:39
Pasiaki jak na Roztoczu :)

Krzysztof T. |  2013-09-21  09:50:05
Piękne miejsce na krańcach Polski!

Krzysztof T. |  2013-09-21  09:49:00
Ładne miejsce wybrał sobie św. Antoni, żeby leczyć ludzi ;)

Krzysztof T. |  2013-09-21  09:44:01
Bardzo urokliwe.

Krzysztof T. |  2013-09-21  09:42:38
Kamienne nagrobki, cerkiewne krzyże mówią dziś o wielokulturowej historii tej ziemi. Bardzo ładna fotografia.

Krzysztof T. |  2013-09-21  09:40:23
Zdjęcie pełne klimatu :) Dziś po neounii pozostała tylko jedna czynna cerkiew - w Kostomłotach n. Bugiem.

Krzysztof T. |  2013-09-21  09:36:01
Bardzo dobrze, że te domy "jeszcze żyją":) Wyłącznie *****:)

ElaJ |  2013-09-21  08:22:14
Jestem na każdej rekonstrukcji w Tomaszowie w tym roku po raz pierwszy przedstawiono atak armii czerwonej. Całość zorganizowana z rozmachem lecz oglądający ze wzgórza widzowie mogli oglądać przeważnie tyły działek i wybuchy.

Bogusław Pupiec |  2013-09-21  06:32:02
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-09-20  22:54:42
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-09-20  22:50:19
wspaniała rodzinka :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-20  21:34:24
w imionach słowiańskich wiele treści się mieści; z zainteresowaniem przeczytałam opis i za wyjaśnienie dziękuję; rzeźba ładnie się prezentuje na tle nieba

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-20  21:32:23
ładnie w przedwieczornym słoneczku

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-20  21:28:21

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony