| Polecam ryneczek i piękny kościół w Jaworniku Polskim, tunel do Szklar i Dynów. Minęło ćwierć wieku od mojego ostatniego pobytu w tych stronach, pamiętam jednak wszystko dokładnie. Teraz mam g....e street view ;) Artur74 | 2013-09-19 20:32:43 |
| Mnie też było trudno trafić. Za trzecim razem się udało. Maciej Jelonek | 2013-09-19 20:18:14 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-19 19:55:15 |
| fajne migawki z tradycyjnej imprezy. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-09-19 19:30:32 |
| Byłem tam rok temu. Bardzo malownicze miejsca. Krzysztof T. | 2013-09-19 15:22:20 |
| Malownicze Andrzej M | 2013-09-19 14:21:43 |
| Oryginalnie i świetne w odbiorze. piotr55 | 2013-09-19 14:05:41 |
| Bardzo ciekawe są takie zdjęcia z bitewnych imprez. piotr55 | 2013-09-19 14:04:54 |
| Zacna górska panorama. piotr55 | 2013-09-19 14:01:38 |
| Hala Boracza zawsze mi się przyjemnie kojarzy, po prostu ją polubiłem. Fajny widoczek, tym ciekawsze, że znany. piotr55 | 2013-09-19 13:57:24 |
| Wychodzi na to, że deszczu lepiej zdjęcia wychodzą niż w słońcu... :) annawu | 2013-09-19 12:30:52 |
| Uwielbiam takie wsiowe rowerowe drogi :) Właśnie sobie planuję wycieczkę na wiosnę po Poj. Brodnickim. Oglądam zdjęcia i chce mi się jeszcze bardziej :) apaula | 2013-09-19 11:48:34 |
| Bardzo ładny kadr! Kajetana Snopek | 2013-09-19 09:33:21 |
| Ładny kadr. Andrzej Hajdas | 2013-09-19 08:37:14 |
| Ładnie uchwycone. Andrzej Hajdas | 2013-09-19 08:32:07 |
| Podoba się ten widok. Andrzej Hajdas | 2013-09-19 08:31:00 |
| Szkoda - kolejny zrujnowany zabytek. Andrzej M | 2013-09-18 23:40:36 |
| Dobrze "złapane". Pozdrawiam ZBYSZEK CIESIELSKI | 2013-09-18 23:03:18 |
| ładne zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-09-18 21:49:14 |
| Krzysztof ma rację , pomysł na kadr zacny :) Słonecznik (Maryla) | 2013-09-18 21:37:18 |
| no i proszę jak ładnie , z klimatem , co nie wyszło jak wyszło :) Słonecznik (Maryla) | 2013-09-18 21:34:19 |
| Mnie się podoba. Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:44:09 |
| W tym błękicie jest mi do twarzy :) Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:43:11 |
| Podoba mi się :) Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:40:38 |
| No cóż, chyba już idzie do nas ta zima z tego zdjęcia :) Cieszmy się jeszcze jesienią:) Zdjęcia bardzo sympatyczne. Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:37:41 |
| Na Partyzantów jest wiele takich domów, no może było za moich czasów ale podobały mi się też niektóre ze Szwedzkiej. Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:35:50 |
| Jak widzę, trzyma się jeszcze. Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:32:59 |
| Bardzo lubiłem tu spacerować:) Pięknie Waldku. Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:32:11 |
| Bardzo dobrze to wyszło Elu :) Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:26:12 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Tomasz Michalski | 2013-09-19 21:40:55