| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-09-14 20:41:16 |
| Wszystko na miejscu, super to wygląda. Krzysztof Wydra | 2013-09-14 20:09:44 |
| Niech się tylko mu nie spodoba ! :) Extra jest :) Krzysztof Wydra | 2013-09-14 20:08:57 |
| Jest ok :) tzn. pięknie. Krzysztof Wydra | 2013-09-14 20:07:36 |
| Dałeś dobry klimat, podoba mi się. Krzysztof Wydra | 2013-09-14 20:06:45 |
| Pozazdrościć takiego widoku. Uwielbiam patrzeć na zamki, pałace i dwory. Są piękne. Krzysztof Wydra | 2013-09-14 20:03:54 |
| Lubię taką miękkość. Krzysztof Wydra | 2013-09-14 20:01:23 |
| Okazuje się, że w górach nigdy nie wiadomo jak będzie z pogodą :) Widok wspaniały :) Krzysztof Wydra | 2013-09-14 19:55:07 |
| Przepiękny,bajkowy klimat Sebastian Klucznik | 2013-09-14 19:30:10 |
| Dla mnie REWELACJA:) Takiego młyna w życiu nie widziałam:) ElaJ | 2013-09-14 17:39:58 |
| Dziękuje Leszku za docenienie mojej roboty :) Pozdrawiam Cię serdecznie. Krzysztof Wydra | 2013-09-14 17:35:35 |
| Marylko taka praca, to czysta przyjemność:) Uwielbiam fotografować, aczkolwiek wolałbym żeby obiekty, które usiłuję zatrzymać w kadrze dla pokoleń, były zupełnie w innym stanie niż ten. Przyznam, że ruiny mają swoje uroki ale chciałbym żeby ojczyzna trochę o nie zadbała. Dziękuję Ci za piękne komentarze i zapraszam serdecznie do mojej galerii. :) Pozdrawiam Cię serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-09-14 17:34:37 |
| ***** Wacław Skwara | 2013-09-14 16:34:34 |
| Bardzo mi się podoba. witold latko | 2013-09-14 11:08:31 |
| Piękny szlak. witold latko | 2013-09-14 11:07:22 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-14 10:46:50 |
| Brakuje tylko św. Onufrego, przechadzającego się ze swoją długą brodą :) Urokliwe miejsce, byłem tam kilka razy. Krzysztof T. | 2013-09-14 09:33:02 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-09-14 06:00:01 |
| kiedy patrzę na te zdjęcia, najzwyczajniej nie wiem, co napisać - są kosmiczne, nieziemskie; jestem oczarowana ; szacunek i podziw ( skopiowałam , wiem ) Słonecznik (Maryla) | 2013-09-13 21:52:26 |
| cudo! Słonecznik (Maryla) | 2013-09-13 21:49:40 |
| delikatne... piękne Waldemar Jan | 2013-09-13 20:19:20 |
| To dawny szpital św. Jerzego powstały w latach 1720-1725. Trzyma się całkiem nieźle... Artur74 | 2013-09-13 19:57:55 |
| podoba mi się Zdzisław Barut | 2013-09-13 19:30:40 |
| Piękno i tajemnica. Byłem w tej kresowej wioseczce trzy razy. Za każdym razem upajałem się spokojem i urokiem tego miejsca. Krzysztof T. | 2013-09-13 17:37:29 |
| jest klimat :) sebol | 2013-09-13 16:49:14 |
| no i klimat jest ... to przez filtr taka winieta ? sebol | 2013-09-13 16:43:58 |
| chiba czeka w kolejce na remont. rafał brzeziecki | 2013-09-13 15:42:38 |
| Dzięki:) Nawet nie wiedziałam, że ten krzew tak się nazywa. ElaJ | 2013-09-13 15:29:23 |
| rewelacyjnie! Słonecznik (Maryla) | 2013-09-13 14:23:35 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Bogusław Nowak | 2013-09-14 20:42:12