| Byłem, widziałem i też podziwiałem... borowiak | 2013-09-13 09:04:39 |
| Bardzo słuszna perspektywa ;) Henryk Mieszkowski | 2013-09-13 08:36:01 |
| spostrzegła i powoli ruszyła w moją stronę ;-) Inaa (P.K.) | 2013-09-12 20:43:02 |
| świetne Inaa (P.K.) | 2013-09-12 20:40:37 |
| cala galeryjka super.... :) MiroM | 2013-09-12 20:37:47 |
| piekne kolorki pokazaleś, zachody sa niesamowite :) MiroM | 2013-09-12 20:35:18 |
| tak tak już sie mgielki zaczynają, nowe mozliwosci sie otwierają, pieknie... pozdrawiam MiroM | 2013-09-12 20:33:28 |
| rany, cóż to za potworny budynek. Inaa (P.K.) | 2013-09-12 20:20:07 |
| Pogoda była genialna Krzysztof T | 2013-09-12 19:56:33 |
| Budynek dworca imponuje. piotr55 | 2013-09-12 17:43:37 |
| Urzekająca poranno-mglista "płonąca" panorama. piotr55 | 2013-09-12 17:42:32 |
| Okazały zwierz w swoim naturalnym środowisku to rzecz bezcenna... . Piękny obraz, prawie "uduchowiony" za sprawą wiązki smug słonecznych padajacych na łosia. piotr55 | 2013-09-12 17:40:22 |
| Zieleń jest pięknym kolorem, balsamem dla oczu. Wspaniała fotografia. Umieszczenie drzewka na pierwszym planie uczyniło ten kadr przestrzennym i miłym w odbiorze. piotr55 | 2013-09-12 17:37:17 |
| Ja też z przyjemnością obejrzałam wszystkie fotki z Mirowa:) Nigdy tu nie byłam i pewnie nieprędko będę. Pozdrawiam Halinko:) ElaJ | 2013-09-12 17:04:23 |
| Rzeczywiście piękny dworzec:) Podoba mi się jeszcze dworzec PKP w stylu dworkowym w Żyrardowie:) ElaJ | 2013-09-12 16:54:57 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-09-12 15:42:36 |
| ***** Leszek Grucela | 2013-09-12 15:28:21 |
| fajnie oddana dynamika kolorów :) Leszek Grucela | 2013-09-12 15:26:30 |
| ***** Leszek Grucela | 2013-09-12 15:16:37 |
| Zgadzam się z Marylką, te mury krzyczą... Leszek Grucela | 2013-09-12 14:57:49 |
| TAK, TAK, TAK dla kadru! Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 14:02:33 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 14:01:29 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 14:00:57 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 14:00:31 |
| podoba mi się perspektywa Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:59:43 |
| naznaczone zębem czasu , gdyby wyjąć to zdjęcie z całej serii , to dla mnie jest ono w podobnym klimacie, jak to, które komentowałam przed chwilą ; zdjęcie przypomina mi nastrój Norwidowskiego wiersza o kochankach z Werony Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:56:30 |
| dla mnie art - cień, światło, rudości , zielenie = klimat Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:50:50 |
| ... altanka i firana w drzwiach urzekająca Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:48:43 |
| niezwykłe w górę patrzenie :) Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:46:54 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ElaJ | 2013-09-13 09:31:24