| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:35:52 |
| podoba mi się, dla mnie malarsko Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:28:07 |
| ***** zadbał ktoś, aby cieplutko w główkę było Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:27:21 |
| cudny zachód w pięknym kadrze zatrzymany Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:17:50 |
| przecudnie w blasku słońca i mgłach Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:15:41 |
| trudno :) dzięki i też pozdrawiam sebol | 2013-09-12 11:39:40 |
| Piękne... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 21:20:50 |
| Piękny ten pałac i dobrze skadrowany... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 21:14:22 |
| Będą dobre ziarna... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 20:59:31 |
| Piękne 3 słoneczka ... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 20:58:35 |
| Uwielbiam takie sielskie klimaty, też w tym roku zasadziłam słoneczniki, by mieć choćby namiastkę tego klimatu... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 20:57:29 |
| Piękny :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 20:55:52 |
| Piękny :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 20:50:51 |
| Świetny kadr Marylko... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 20:49:10 |
| Pierwszy raz widzę takiego motyla...Piękne ma te pióra :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 20:47:53 |
| Ślicznie tam... ***** Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-09-11 20:44:23 |
| Pięknie pokazujecie polskie morze:) Patrzę i podziwiam i już tęsknię za latem:) Halina | 2013-09-11 20:05:39 |
| Ciekawa i bardzo kolorowa fotorelacja z dożynek. Smakołyki palce lizać:) Narobiłaś Elu apetytu.Pozdrawiam serdecznie:) Halina | 2013-09-11 19:51:26 |
| świetnie MiroM | 2013-09-11 19:48:12 |
| ale ładnie podświetloone :) MiroM | 2013-09-11 19:47:33 |
| Jura jest super! Uwielbiam jurajskie szlaki,zamki i ruiny,skałki oraz krajobrazy:) Lubię tam wracać i polecam wszystkim:) Halina | 2013-09-11 19:47:24 |
| Widzę,że Wągrowiec to ładne i czyste miasteczko.Urocze zdjęcia:) Halina | 2013-09-11 19:39:02 |
| Podoba mi się ten kadr :) Kajetana Snopek | 2013-09-11 13:07:37 |
| Ciekawe kontrasty i klimacik ... Kajetana Snopek | 2013-09-11 13:00:56 |
| Zdjęcie świetnie oddaje klimat miasteczka! Kajetana Snopek | 2013-09-11 13:00:06 |
| No i ładnie widoczny pień równo pokryty scypułem, który we wrześniu wytrze. Nie wygląda więc na złamany...:) borowiak | 2013-09-10 17:57:26 |
| Trzeba wstawać o właściwej porze i kłaść się spać o właściwej porze.....:) borowiak | 2013-09-10 14:43:59 |
| Nic dodać, nic ująć, tylko chwalić...:) borowiak | 2013-09-10 14:42:23 |
| Ciekawe nocne fotki z Zamościa:) Dzięki Tobie Waldku w tym mieście "jestem na bieżąco". ElaJ | 2013-09-10 14:06:46 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-09-12 13:42:03