| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-07 21:19:24 |
| ładny okienny kadr Słonecznik (Maryla) | 2013-09-07 21:05:24 |
| wszystko tutaj do siebie pasuje i okienko, i firanka, i płocik, i kwiatki - lubię :) Słonecznik (Maryla) | 2013-09-07 21:03:56 |
| urokliwy bardzo, ładne zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-09-07 21:01:39 |
| Super!!! Kajetana Snopek | 2013-09-07 20:45:31 |
| Zgadza się. Winno być "W drodze do SOMONINA". Chylę czoła przed spostrzegawczością i pozdrawiam. Michał Frąckowiak | 2013-09-07 20:28:39 |
| bardzo interesujące miejsce Inaa (P.K.) | 2013-09-07 18:19:23 |
| Super!!! Kajetana Snopek | 2013-09-07 14:26:51 |
| Jak ogromne oczy :) Podoba mi się! Kajetana Snopek | 2013-09-07 14:24:40 |
| Dzięki Waldku:) Ja też lubię "to co stare":) Budynek apartamentowca przy ul. Złotej ma ciekawą bryłę i moim zdaniem pozytywnie się wyróżnia pośród warszawskich nowych wieżowców:) Pozdrawiam również:) ElaJ | 2013-09-07 13:10:53 |
| Żeby nie ten przewodzik :) Ogólnie podoba mi się fotka i miejscowość. Kiedyś już zaplanowałem tu wpaść ale jakoś życie mi nie pozwala się poskładać:) Krzysztof Wydra | 2013-09-07 11:11:20 |
| Extra :) Krzysztof Wydra | 2013-09-07 11:07:34 |
| Jak było tak jest :) Fajnie tak zobaczyć swoje stare śmieci :) Krzysztof Wydra | 2013-09-07 11:07:12 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-07 10:52:10 |
| Ładnie zamknięty kadr :) Krzysztof Wydra | 2013-09-07 10:51:18 |
| Podoba mi się. Krzysztof Wydra | 2013-09-07 10:50:45 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-07 10:21:33 |
| Kaszubska chata to checz...;) borowiak | 2013-09-07 08:33:09 |
| piękne foto Waldemar Jan | 2013-09-06 22:41:43 |
| Super. Chyba miało mapowanie wypukłości. Andrzej | 2013-09-06 20:52:51 |
| Owszem, choć nie jestem zdegradowanym nauczycielem, czuła jestem na poniżanie. A że teraz? akurat zalogowałam się by z kimś o istotnych rzeczach pogadać. Natalia Pytko | 2013-09-06 16:56:11 |
| Fajny:) ElaJ | 2013-09-06 16:26:13 |
| Trochę słońca i trochę nieba.. Krzysztof Panas | 2013-09-06 14:59:42 |
| Bardzo ładnie! Kajetana Snopek | 2013-09-06 10:03:54 |
| Super!!! Kajetana Snopek | 2013-09-06 10:02:47 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-09-06 06:31:35 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-09-06 06:31:13 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-09-06 06:30:50 |
| W sumie koło 150 kilometrów przez cały dzień. W tak pięknych okolicznościach przyrody człowiek nawet nie czuje wielkiego zmęczenia ;) Artur74 | 2013-09-05 20:58:55 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-09-07 21:20:16