Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

wznosi ręce ku niebu i krzyczy!

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-07  21:20:16
*****

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-07  21:19:24
ładny okienny kadr

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-07  21:05:24
wszystko tutaj do siebie pasuje i okienko, i firanka, i płocik, i kwiatki - lubię :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-07  21:03:56
urokliwy bardzo, ładne zdjęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-07  21:01:39
Super!!!

Kajetana Snopek |  2013-09-07  20:45:31
Zgadza się. Winno być "W drodze do SOMONINA". Chylę czoła przed spostrzegawczością i pozdrawiam.

Michał Frąckowiak |  2013-09-07  20:28:39
bardzo interesujące miejsce

Inaa (P.K.) |  2013-09-07  18:19:23
Super!!!

Kajetana Snopek |  2013-09-07  14:26:51
Jak ogromne oczy :) Podoba mi się!

Kajetana Snopek |  2013-09-07  14:24:40
Dzięki Waldku:) Ja też lubię "to co stare":) Budynek apartamentowca przy ul. Złotej ma ciekawą bryłę i moim zdaniem pozytywnie się wyróżnia pośród warszawskich nowych wieżowców:) Pozdrawiam również:)

ElaJ |  2013-09-07  13:10:53
Żeby nie ten przewodzik :) Ogólnie podoba mi się fotka i miejscowość. Kiedyś już zaplanowałem tu wpaść ale jakoś życie mi nie pozwala się poskładać:)

Krzysztof Wydra |  2013-09-07  11:11:20
Extra :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-07  11:07:34
Jak było tak jest :) Fajnie tak zobaczyć swoje stare śmieci :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-07  11:07:12
*****

Waldemar Jan |  2013-09-07  10:52:10
Ładnie zamknięty kadr :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-07  10:51:18
Podoba mi się.

Krzysztof Wydra |  2013-09-07  10:50:45
*****

Waldemar Jan |  2013-09-07  10:21:33
Kaszubska chata to checz...;)

borowiak |  2013-09-07  08:33:09
piękne foto

Waldemar Jan |  2013-09-06  22:41:43
Super. Chyba miało mapowanie wypukłości.

Andrzej |  2013-09-06  20:52:51
Owszem, choć nie jestem zdegradowanym nauczycielem, czuła jestem na poniżanie. A że teraz? akurat zalogowałam się by z kimś o istotnych rzeczach pogadać.

Natalia Pytko |  2013-09-06  16:56:11
Fajny:)

ElaJ |  2013-09-06  16:26:13
Trochę słońca i trochę nieba..

Krzysztof Panas |  2013-09-06  14:59:42
Bardzo ładnie!

Kajetana Snopek |  2013-09-06  10:03:54
Super!!!

Kajetana Snopek |  2013-09-06  10:02:47
podoba się ;-)

Bogusław Nowak |  2013-09-06  06:31:35
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-09-06  06:31:13
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-09-06  06:30:50
W sumie koło 150 kilometrów przez cały dzień. W tak pięknych okolicznościach przyrody człowiek nawet nie czuje wielkiego zmęczenia ;)

Artur74 |  2013-09-05  20:58:55

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony