| Polecam, nie wystaje a w razie uderzenia się składa. Pomimo wielu wstrząsów ciągle całe. Pozdrawiam ! Artur74 | 2013-09-05 20:34:02 |
| Zakładam że również mniej tłoczno ;) Artur74 | 2013-09-05 20:24:56 |
| Okolice Gnieżdżewa. borowiak | 2013-09-05 19:58:43 |
| Ta trasa pięknie wygląda gdy póżną jesienią, liście róży pomarszczonej są w różnych odcieniach żółci i brązu....:) borowiak | 2013-09-05 19:50:25 |
| To zdjęcie przeoczyłam:( Na akordeonie gram od wielu lat. Niewiele da się zagrać na niecałych dwóch oktawach, ale dziewczyna jeszcze młoda i wszystko przed nią:) Pozdrawiam Krzysiu:) ElaJ | 2013-09-05 17:54:00 |
| Ładnie utrzymany. Krzysztof Wydra | 2013-09-05 17:08:33 |
| Z klimatem. Dorota | 2013-09-05 16:12:34 |
| Podoba mi się :) Krzysztof Wydra | 2013-09-05 12:36:52 |
| Ta zawsze była taka piękna. Krzysztof Wydra | 2013-09-05 12:33:32 |
| Doskonale znam tę ulicę i zawsze kiedy nią szedłem, podziwiałem wspaniałe wille, które w większości wybudowano jeszcze w XIX w, a niektóre w XXw. Sama ulica bardzo często zmieniała nazwę. Pierwsza nazwa to, ulica Nowa, w czasie okupacji Rot Kreutz Strasse, potem nazwali ją po naszemu czyli Czerwonego Krzyża. Osobiście pamiętam ją jako Dzierżyńskiego, a od 1990 r jako gen. Orlicz-Dreszera. Dzięki Waldku za te wspaniałości :) Pozdrawiam Cię serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-09-05 12:32:17 |
| rewelacja Waldemar Jan | 2013-09-04 22:39:44 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-04 22:38:53 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-04 22:32:32 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-04 22:31:39 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-04 22:24:04 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-04 22:22:15 |
| Piękne zdjęcie, fantastyczne kolory. witold latko | 2013-09-04 20:51:45 |
| :) Leszek Grucela | 2013-09-04 14:40:48 |
| Dobre :) Pozdrawiam! Marek Ryś | 2013-09-04 00:00:01 |
| :) Marek Ryś | 2013-09-03 23:54:13 |
| niezła galeryjka :) MiroM | 2013-09-03 21:04:58 |
| fajnie skadrowane MiroM | 2013-09-03 20:57:21 |
| ładny obraz :) sebol | 2013-09-03 20:13:08 |
| + za wyobraźnię :D sebol | 2013-09-03 20:10:23 |
| ja jakoś nie mogę ostatnio trafić na nie ... fajne :) sebol | 2013-09-03 20:08:32 |
| .. ja też o mały włos a przegapiłbym imprezę , nawet fajny klimacik panował ... a fotografów to chyba ze dwie ciężarówki były ;) sebol | 2013-09-03 20:07:04 |
| ******* MiroM | 2013-09-03 19:20:21 |
| ****** MiroM | 2013-09-03 19:15:19 |
| ***** ElaJ | 2013-09-03 17:45:13 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ElaJ | 2013-09-05 20:38:34