Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Takim szlakiem z wielką przyjemnością bym pojechała:)

ElaJ |  2013-09-05  20:38:34
Polecam, nie wystaje a w razie uderzenia się składa. Pomimo wielu wstrząsów ciągle całe. Pozdrawiam !

Artur74 |  2013-09-05  20:34:02
Zakładam że również mniej tłoczno ;)

Artur74 |  2013-09-05  20:24:56
Okolice Gnieżdżewa.

borowiak |  2013-09-05  19:58:43
Ta trasa pięknie wygląda gdy póżną jesienią, liście róży pomarszczonej są w różnych odcieniach żółci i brązu....:)

borowiak |  2013-09-05  19:50:25
To zdjęcie przeoczyłam:( Na akordeonie gram od wielu lat. Niewiele da się zagrać na niecałych dwóch oktawach, ale dziewczyna jeszcze młoda i wszystko przed nią:) Pozdrawiam Krzysiu:)

ElaJ |  2013-09-05  17:54:00
Ładnie utrzymany.

Krzysztof Wydra |  2013-09-05  17:08:33
Z klimatem.

Dorota |  2013-09-05  16:12:34
Podoba mi się :)

Krzysztof Wydra |  2013-09-05  12:36:52
Ta zawsze była taka piękna.

Krzysztof Wydra |  2013-09-05  12:33:32
Doskonale znam tę ulicę i zawsze kiedy nią szedłem, podziwiałem wspaniałe wille, które w większości wybudowano jeszcze w XIX w, a niektóre w XXw. Sama ulica bardzo często zmieniała nazwę. Pierwsza nazwa to, ulica Nowa, w czasie okupacji Rot Kreutz Strasse, potem nazwali ją po naszemu czyli Czerwonego Krzyża. Osobiście pamiętam ją jako Dzierżyńskiego, a od 1990 r jako gen. Orlicz-Dreszera. Dzięki Waldku za te wspaniałości :) Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-09-05  12:32:17
rewelacja

Waldemar Jan |  2013-09-04  22:39:44
*****

Waldemar Jan |  2013-09-04  22:38:53
*****

Waldemar Jan |  2013-09-04  22:32:32
*****

Waldemar Jan |  2013-09-04  22:31:39
*****

Waldemar Jan |  2013-09-04  22:24:04
*****

Waldemar Jan |  2013-09-04  22:22:15
Piękne zdjęcie, fantastyczne kolory.

witold latko |  2013-09-04  20:51:45
:)

Leszek Grucela |  2013-09-04  14:40:48
Dobre :) Pozdrawiam!

Marek Ryś |  2013-09-04  00:00:01
:)

Marek Ryś |  2013-09-03  23:54:13
niezła galeryjka :)

MiroM |  2013-09-03  21:04:58
fajnie skadrowane

MiroM |  2013-09-03  20:57:21
ładny obraz :)

sebol |  2013-09-03  20:13:08
+ za wyobraźnię :D

sebol |  2013-09-03  20:10:23
ja jakoś nie mogę ostatnio trafić na nie ... fajne :)

sebol |  2013-09-03  20:08:32
.. ja też o mały włos a przegapiłbym imprezę , nawet fajny klimacik panował ... a fotografów to chyba ze dwie ciężarówki były ;)

sebol |  2013-09-03  20:07:04
*******

MiroM |  2013-09-03  19:20:21
******

MiroM |  2013-09-03  19:15:19
*****

ElaJ |  2013-09-03  17:45:13

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony