| ***** Waldemar Jan | 2013-09-01 20:47:08 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-01 20:31:34 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-01 20:30:02 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-01 20:24:18 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-01 20:23:24 |
| To miejsce porusza każdego ... Chciałam się podzielić moimi wrażeniami ... Również pozdrawiam :) Kajetana Snopek | 2013-09-01 17:55:12 |
| Tak, świetne! Kajetana Snopek | 2013-09-01 17:53:31 |
| Interesująca seria , ciekawie pokazana. Elżbieta | 2013-09-01 15:06:57 |
| Witam Panie Szymonie po długiej przerwie. Obie odpowiedzi super. Pozdrawiam serdecznie i wstawiam kilka fotek z Iwonicza Zdroju - "Bełkotka". Adam Węgrzyn | 2013-09-01 14:50:33 |
| Dziękuję i również pozdrawiam lotniczo! Niestety w sobotę musieliśmy pracować, ale słyszeliśmy odlatujące na północ F-16. Henryk Paw | 2013-09-01 13:39:19 |
| Totalny przypadek, który zobaczyłam dopiero na ekranie laptopa :) Joanna Biesiaga | 2013-09-01 11:21:38 |
| ***** pozdrawiam Henryk Paw | 2013-09-01 09:48:49 |
| Pięknie złapany Duch Świebodzic! Artur74 | 2013-08-31 23:23:23 |
| Świetnie pokazany poranek Andrzej Hajdas | 2013-08-31 22:32:44 |
| Ciekawy kadr Andrzej Hajdas | 2013-08-31 22:20:42 |
| Pięknie pokazane. Andrzej Hajdas | 2013-08-31 22:18:27 |
| Dzięki-pzdr! :) Paweł Copija | 2013-08-31 21:17:58 |
| Świeży ten bór sosnowy, sporo trawy i chyba, jeżeli dobrze widzę, czeremchy, która opanowała polskie bory...:) Serdeczności ! borowiak | 2013-08-31 20:33:10 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-31 20:24:02 |
| Elu, Twoje kwiaty są piękne***** Waldemar Jan | 2013-08-31 20:22:33 |
| podoba mi się Słonecznik (Maryla) | 2013-08-31 19:03:07 |
| mój ulubiony! mam go u siebie w paru odsłonach . Zawsze jest piękny! a zdjecie ma klimacior! oj ma ! Słonecznik (Maryla) | 2013-08-31 18:58:41 |
| Pięknie w kadrze. Gotyk pokazany w pełnej swojej krasie. piotr55 | 2013-08-31 18:18:56 |
| Bardzo interesująca cerkiew. Do tej pory o niej nie słyszałem, więc chylę czoła autorowi za jej pokazanie na PK. piotr55 | 2013-08-31 18:15:14 |
| Stare krzyże nagrobkowe zawsze wywołują we mnie nutkę zadumy. Dobre foto. piotr55 | 2013-08-31 17:58:52 |
| Ładnie i efektowne nocne oświetlenie ma będziński zamek. piotr55 | 2013-08-31 17:56:44 |
| Atrakcyjny widoczek. Welon mgieł "uduchowia" zdjęcie. piotr55 | 2013-08-31 17:54:17 |
| w pasiakach jest cudnie ! Słonecznik (Maryla) | 2013-08-31 10:08:43 |
| niesamowite wrażenie i perspektywa Słonecznik (Maryla) | 2013-08-31 10:08:07 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Jan | 2013-09-01 20:51:17