Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

*****

Waldemar Jan |  2013-09-01  20:51:17
*****

Waldemar Jan |  2013-09-01  20:47:08
*****

Waldemar Jan |  2013-09-01  20:31:34
*****

Waldemar Jan |  2013-09-01  20:30:02
*****

Waldemar Jan |  2013-09-01  20:24:18
*****

Waldemar Jan |  2013-09-01  20:23:24
To miejsce porusza każdego ... Chciałam się podzielić moimi wrażeniami ... Również pozdrawiam :)

Kajetana Snopek |  2013-09-01  17:55:12
Tak, świetne!

Kajetana Snopek |  2013-09-01  17:53:31
Interesująca seria , ciekawie pokazana.

Elżbieta |  2013-09-01  15:06:57
Witam Panie Szymonie po długiej przerwie. Obie odpowiedzi super. Pozdrawiam serdecznie i wstawiam kilka fotek z Iwonicza Zdroju - "Bełkotka".

Adam Węgrzyn |  2013-09-01  14:50:33
Dziękuję i również pozdrawiam lotniczo! Niestety w sobotę musieliśmy pracować, ale słyszeliśmy odlatujące na północ F-16.

Henryk Paw |  2013-09-01  13:39:19
Totalny przypadek, który zobaczyłam dopiero na ekranie laptopa :)

Joanna Biesiaga |  2013-09-01  11:21:38
***** pozdrawiam

Henryk Paw |  2013-09-01  09:48:49
Pięknie złapany Duch Świebodzic!

Artur74 |  2013-08-31  23:23:23
Świetnie pokazany poranek

Andrzej Hajdas |  2013-08-31  22:32:44
Ciekawy kadr

Andrzej Hajdas |  2013-08-31  22:20:42
Pięknie pokazane.

Andrzej Hajdas |  2013-08-31  22:18:27
Dzięki-pzdr! :)

Paweł Copija |  2013-08-31  21:17:58
Świeży ten bór sosnowy, sporo trawy i chyba, jeżeli dobrze widzę, czeremchy, która opanowała polskie bory...:) Serdeczności !

borowiak |  2013-08-31  20:33:10
*****

Waldemar Jan |  2013-08-31  20:24:02
Elu, Twoje kwiaty są piękne*****

Waldemar Jan |  2013-08-31  20:22:33
podoba mi się

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-31  19:03:07
mój ulubiony! mam go u siebie w paru odsłonach . Zawsze jest piękny! a zdjecie ma klimacior! oj ma !

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-31  18:58:41
Pięknie w kadrze. Gotyk pokazany w pełnej swojej krasie.

piotr55 |  2013-08-31  18:18:56
Bardzo interesująca cerkiew. Do tej pory o niej nie słyszałem, więc chylę czoła autorowi za jej pokazanie na PK.

piotr55 |  2013-08-31  18:15:14
Stare krzyże nagrobkowe zawsze wywołują we mnie nutkę zadumy. Dobre foto.

piotr55 |  2013-08-31  17:58:52
Ładnie i efektowne nocne oświetlenie ma będziński zamek.

piotr55 |  2013-08-31  17:56:44
Atrakcyjny widoczek. Welon mgieł "uduchowia" zdjęcie.

piotr55 |  2013-08-31  17:54:17
w pasiakach jest cudnie !

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-31  10:08:43
niesamowite wrażenie i perspektywa

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-31  10:08:07

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony