| ładne ujęcie ;-))) Bogusław Nowak | 2013-08-31 06:55:22 |
| bardzo dobry kadr Zdzisław Barut | 2013-08-30 19:38:56 |
| podoba mi się Zdzisław Barut | 2013-08-30 19:37:21 |
| super! Zdzisław Barut | 2013-08-30 19:33:19 |
| Warto wstać o poranku żeby zobaczyć cudeńka utkane przez te małe pajączki :) wspaniała sceneria ze słońcem :) Elżbieta | 2013-08-30 19:11:55 |
| ***** Wacław Skwara | 2013-08-30 18:59:22 |
| ***** Wacław Skwara | 2013-08-30 18:56:01 |
| ładnie się prezentuje w zimowej szacie. Marcin Napierała | 2013-08-30 14:21:21 |
| Świetna narracja Jarek Domański | 2013-08-30 13:39:16 |
| Oj, dawno u was nie byłam a lubię ten rejon, rodzinne strony mojego ojca. Odpozdrawiam. Natalia Natalia Pytko | 2013-08-30 11:39:54 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-30 08:30:53 |
| piękne Leszek Grucela | 2013-08-29 21:02:26 |
| swietne Leszek Grucela | 2013-08-29 21:01:02 |
| Piękne ujęcie ***** Edward Piotr Zawiślak | 2013-08-29 20:28:09 |
| Bardzo dobre zdjęcie ***** Edward Piotr Zawiślak | 2013-08-29 20:18:00 |
| Tak cicho i spokojnie ***** Edward Piotr Zawiślak | 2013-08-29 20:16:51 |
| Zachód jak z bajki ***** Edward Piotr Zawiślak | 2013-08-29 20:14:04 |
| W ostatnich dniach szukałem takiego "przemijania"....:) borowiak | 2013-08-29 18:32:59 |
| Piękne światło. Andrzej Hajdas | 2013-08-29 18:24:44 |
| Ładny widok spod chmur. Andrzej Hajdas | 2013-08-29 18:24:11 |
| Pięknie uchwycone. Andrzej Hajdas | 2013-08-29 18:21:21 |
| Ładny widok. Andrzej Hajdas | 2013-08-29 18:19:40 |
| Ładne ujęcie. Andrzej Hajdas | 2013-08-29 18:17:26 |
| Ładne ujęcie. Andrzej Hajdas | 2013-08-29 18:14:32 |
| Ciekawe ujęcie. Andrzej Hajdas | 2013-08-29 18:08:13 |
| Ładne. Andrzej Hajdas | 2013-08-29 18:00:24 |
| Ja też je uwielbiam od chwili gdy zrobiłem pierwsze i zobaczyłem efekt. Pozdrawiam serdecznie :) Dariusz Żuk | 2013-08-29 15:05:02 |
| staram się być co roku, tyle się tam dzieje... Bolesławieckie Święto Ceramiki, targ staroci, Gliniada, nie sposób się nudzić, a sam Bolesławiec cudnie wieczorem oświetlony :) nessuno | 2013-08-29 14:45:30 |
| Wspaniała dynamika ! konie na Pana fotografiach to raj dla oczu :) pozdrawiam. Elżbieta | 2013-08-29 14:18:31 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-08-31 10:00:28