| Nie byłam , ale mam w planach zwiedzenie tej Bazyliki. Elżbieta | 2013-08-29 14:09:08 |
| Pięknie pokazany ! Elżbieta | 2013-08-29 14:06:33 |
| Bardzo podoba mi się ten wiatrak w tej obróbce.... niczym na starej fotografii :)) Elżbieta | 2013-08-29 14:05:13 |
| Za Marylką i Elą ***** ElaJ | 2013-08-29 14:03:32 |
| Ta cisza którą ja lubię....pięknie :) Elżbieta | 2013-08-29 13:45:38 |
| wspaniale pokazane ***** Elżbieta | 2013-08-29 10:51:17 |
| Pięknie pokazany zamek :) Elżbieta | 2013-08-29 10:49:32 |
| no nie, ale fajnie ten konik głowę przechylił , chyba widział , że w PK się znajdzie, podoba mi się z winietą , podoba mi się tonacja Słonecznik (Maryla) | 2013-08-29 08:29:52 |
| niesamowita chwila ! gratuluję Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 21:13:47 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 21:08:01 |
| świetna seria zdjęć edukacyjnych ; bardzo mi się podoba w b&w Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 21:07:20 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 21:03:51 |
| bardzo ciekawa seria z Krakowa Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 20:59:54 |
| kochana Elu, napisałaś kiedyś pod moim zdjęciem, że podobnie patrzymy na niektóre tematy to chyba prawda :) masz sporo nowości, nie wszystkie zdążyłam obejrzeć , ale postaram się nadrobić Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 20:52:32 |
| bardzo ładnie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 20:49:31 |
| jestem oczarowana niebem rozgwieżdżonym i tą złotawą poświatą , przepięknie prezentuje się też drzewo - (lubię takie) ; a zdjęcie skojarzyłam sobie z piosenką Z. Sośnickiej http://www.youtube.com/watch?v=Sg1C8Oat9a4 Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 20:45:43 |
| brzozowe krzyże zawsze robią duże wrażenie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 19:36:31 |
| niezwyczajny kadr ; pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 19:34:18 |
| bardzo dziękuję Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 19:31:43 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 19:11:52 |
| śliczne Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 19:11:13 |
| piękna jest Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 19:08:11 |
| o! w jakim ładnym krajobrazie - chmury ślicznie niebo niebieskie zasnuwają i mam wrażenie, że są na wyciągnięcie ręki i ... słoneczniki moje ulubione straż przy nim trzymają :) Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 19:05:01 |
| żal , że tak niszczeje , ale mimo wszystko jest w nim jakaś siła ; poza tym , jak wielu z nas, kocham te polskie wiatraki Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 19:01:25 |
| w różowe kolory ubrany świt ; ładna cała seria ze wschodem słońca ; pozdrawiam serdecznie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 18:55:12 |
| podoba mi się w ciemnej tonacji ziemia i niebo w jasnościach Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 18:33:37 |
| ale wspaniała chmura! dodała miejscu niezwykłości Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 18:32:35 |
| ładnie tam :) Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 18:31:22 |
| podoba mi się zwrócenie uwagi na detale Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 18:20:29 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Elżbieta | 2013-08-29 14:11:26