| ładne zdjęcia z malborskiego zamku , byłam dość dawno, więc z ochotą pospacerowałam Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 18:18:25 |
| super widok Marcin Napierała | 2013-08-28 14:38:28 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-08-28 14:29:29 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-08-28 14:29:07 |
| Barokowe kościoły są interesujące i lubię je zwiedzać. W tym jeszcze nie byłam. Halina | 2013-08-28 13:31:20 |
| Śliczny pastelowy kolorek ) Brygida Kicińska | 2013-08-28 13:28:01 |
| Super) Pozdrawiam Brygida Kicińska | 2013-08-28 13:26:31 |
| Uroczy widok :) Wiola | 2013-08-28 08:37:54 |
| Bardzo dobre zdjęcie- dobrze skadrowane, przedstawia ciekawy obiekt, a przy okazji śmieszy i rozwesela. Michał P | 2013-08-28 08:29:27 |
| Mnie się też podoba. Andrzej Hajdas | 2013-08-28 01:02:37 |
| już wiem ile kilometrów mnie czeka - 343 Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:31:53 |
| Ładna fotka. Andrzej Hajdas | 2013-08-28 00:30:07 |
| Piękny kadr. Andrzej Hajdas | 2013-08-28 00:24:42 |
| podpisuję się pod komentarzami z przyjemnością i obiecuję Ci że dzięki Tobie napewno tam zawitam Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:24:13 |
| jestem zauroczony Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:20:19 |
| piękna jest ta Polska nasza ......... Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:19:29 |
| bez komentarza Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:18:09 |
| no no no ***** Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:15:28 |
| jestem pod wrażeniem Krzysztofie i już planuję wyjazd w tamte strony. Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:12:57 |
| Mistrzostwo !!! Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:10:59 |
| bardzo ciekawe ***** Stefan Sapeta | 2013-08-28 00:04:53 |
| Nic dodać - może trochę dźwięku? ***** Edward Piotr Zawiślak | 2013-08-27 21:01:01 |
| Znam ten smak, brak tylko zapachu***** Edward Piotr Zawiślak | 2013-08-27 20:57:54 |
| Lubię takie założenia dworskie :) Krzysztof Wydra | 2013-08-27 20:42:47 |
| Piękny i unikalny obiekt. Krzysztof Wydra | 2013-08-27 20:42:06 |
| Wspaniałe :) Krzysztof Wydra | 2013-08-27 20:14:19 |
| Jak zawsze mi się podoba:) Uwielbiam odkrywać takie nieodkryte perełki :) Pozdrawiam i dziękuję za wspaniałe zdjęci z naszego regionu. Krzysztof Wydra | 2013-08-27 20:13:32 |
| Chyba tak to się zakończy Adamie. Niedawno rozmawiałem z właścicielem, który zakupił taki zrujnowany pałac. Powiedział mi, że jak stał zniszczony, to nikt się nie interesował ale jak tylko on go kupił, to zjechało się kilku konserwatorów zabytków z niedorzecznymi problemami. Tak to u nas jest :) Krzysztof Wydra | 2013-08-27 20:11:21 |
| Pozdrawiam Turystycznie :) Marek Ryś | 2013-08-27 19:25:12 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-08-28 18:19:01