Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

interesujące ujecie

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-28  18:19:01
ładne zdjęcia z malborskiego zamku , byłam dość dawno, więc z ochotą pospacerowałam

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-28  18:18:25
super widok

Marcin Napierała |  2013-08-28  14:38:28
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-08-28  14:29:29
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-08-28  14:29:07
Barokowe kościoły są interesujące i lubię je zwiedzać. W tym jeszcze nie byłam.

Halina |  2013-08-28  13:31:20
Śliczny pastelowy kolorek )

Brygida Kicińska |  2013-08-28  13:28:01
Super) Pozdrawiam

Brygida Kicińska |  2013-08-28  13:26:31
Uroczy widok :)

Wiola |  2013-08-28  08:37:54
Bardzo dobre zdjęcie- dobrze skadrowane, przedstawia ciekawy obiekt, a przy okazji śmieszy i rozwesela.

Michał P |  2013-08-28  08:29:27
Mnie się też podoba.

Andrzej Hajdas |  2013-08-28  01:02:37
już wiem ile kilometrów mnie czeka - 343

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:31:53
Ładna fotka.

Andrzej Hajdas |  2013-08-28  00:30:07
Piękny kadr.

Andrzej Hajdas |  2013-08-28  00:24:42
podpisuję się pod komentarzami z przyjemnością i obiecuję Ci że dzięki Tobie napewno tam zawitam

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:24:13
jestem zauroczony

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:20:19
piękna jest ta Polska nasza .........

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:19:29
bez komentarza

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:18:09
no no no *****

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:15:28
jestem pod wrażeniem Krzysztofie i już planuję wyjazd w tamte strony.

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:12:57
Mistrzostwo !!!

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:10:59
bardzo ciekawe *****

Stefan Sapeta |  2013-08-28  00:04:53
Nic dodać - może trochę dźwięku? *****

Edward Piotr Zawiślak |  2013-08-27  21:01:01
Znam ten smak, brak tylko zapachu*****

Edward Piotr Zawiślak |  2013-08-27  20:57:54
Lubię takie założenia dworskie :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-27  20:42:47
Piękny i unikalny obiekt.

Krzysztof Wydra |  2013-08-27  20:42:06
Wspaniałe :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-27  20:14:19
Jak zawsze mi się podoba:) Uwielbiam odkrywać takie nieodkryte perełki :) Pozdrawiam i dziękuję za wspaniałe zdjęci z naszego regionu.

Krzysztof Wydra |  2013-08-27  20:13:32
Chyba tak to się zakończy Adamie. Niedawno rozmawiałem z właścicielem, który zakupił taki zrujnowany pałac. Powiedział mi, że jak stał zniszczony, to nikt się nie interesował ale jak tylko on go kupił, to zjechało się kilku konserwatorów zabytków z niedorzecznymi problemami. Tak to u nas jest :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-27  20:11:21
Pozdrawiam Turystycznie :)

Marek Ryś |  2013-08-27  19:25:12

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony