| Pięknie :) Henryk Gałaszewski | 2013-08-26 20:26:44 |
| Ciekawa praca :), pozdrawiam Henryk Gałaszewski | 2013-08-26 20:24:09 |
| Takie poranne klimaty lubię :), pozdrawiam Henryk Gałaszewski | 2013-08-26 20:21:43 |
| piękny klimat :) Henryk Gałaszewski | 2013-08-26 20:19:50 |
| Fajny :) Pozdrawiam! Marek Ryś | 2013-08-26 12:50:20 |
| Super :) Marek Ryś | 2013-08-26 12:49:05 |
| . Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-08-25 22:18:49 |
| Piękne słoneczniki, skąpane wspaniałym światłem :) Henryk Gałaszewski | 2013-08-25 14:28:15 |
| Piękny ten nasz SPK :), pozdrawiam Henryk Gałaszewski | 2013-08-25 14:26:08 |
| Wspaniale uchwycona chwila ***** Elżbieta | 2013-08-25 10:00:04 |
| cisza, spokój, sielanka. Marcin Napierała | 2013-08-25 09:06:06 |
| Ładnie zadbana i przystrojona ) Brygida Kicińska | 2013-08-24 23:45:40 |
| ***** Brygida Kicińska | 2013-08-24 23:42:58 |
| super ***** Stefan Sapeta | 2013-08-24 23:01:32 |
| Tak oczywiście Arturze i dziękuję za słowa Jarek Domański | 2013-08-24 21:03:29 |
| Takich drewnianych malw jeszcze nigdy nie widziałam:( Bardzo ciekawe ludowe rękodzieło:) ElaJ | 2013-08-24 20:48:46 |
| Fajne:) Ludzie wyglądają tu jak pająki na pajęczynach:) ElaJ | 2013-08-24 20:44:16 |
| Wspaniałe prace ! pozdrawiam. Elżbieta | 2013-08-24 16:46:19 |
| Całość super , piękne kolory. Jest klimat . Fotografia bardzo mi się podoba :) ***** Elżbieta | 2013-08-24 16:43:03 |
| ciekawe ;-))) Bogusław Nowak | 2013-08-24 12:47:49 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-08-24 12:47:24 |
| W Tarnowie jeszcze nie byłam:( Ładne zdjęcia z rynku:) ElaJ | 2013-08-24 11:27:25 |
| Też lubię takie ujęcia:) ElaJ | 2013-08-24 11:26:08 |
| super widok :) Elżbieta | 2013-08-24 07:44:54 |
| Pięknie wkomponowana w krajobraz :) pozdrawiam . Elżbieta | 2013-08-24 07:42:49 |
| piękny widok :) Elżbieta | 2013-08-24 07:42:05 |
| Ekstra ! podoba mi się. Elżbieta | 2013-08-24 07:40:10 |
| Rzadko spotykany dziś widok :) Elżbieta | 2013-08-24 07:30:48 |
| Za poprzednikiem full wypas :) Ja także rzadko jeżdżę pociągami i pomyśleć ,że kiedyś były drewnienie ławki w pociągach. Bardzo ładnie pokazany pozdrawiam Elu :) Elżbieta | 2013-08-24 07:29:45 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Henryk Gałaszewski | 2013-08-26 20:30:15