| Jeszcze raz dziękuję Krzysiu za miłe słowa:) Z Nasielska nie było jeszcze zdjęć na PK. Postanowiłam zobaczyć i pokazać to mazowieckie miasteczko:) Pozdrawiam serdecznie:) ElaJ | 2013-08-23 21:05:54 |
| Ładnie pokazana :) Podoba mi się kadr. Krzysztof Wydra | 2013-08-23 20:54:25 |
| Wspaniałe foto. Pięknie rozłożone światłocienie. Krzysztof Wydra | 2013-08-23 20:52:12 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-23 17:35:08 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-23 17:34:32 |
| Bardzo dziękuję Waldku:) Lubię spacerować po mazowieckich miasteczkach, zwłaszcza tych turystycznie mało znanych. W najbliższym czasie wybieram się do Pilawy i Nowego Dworu Mazowieckiego. Pozdrawiam Waldku:) ElaJ | 2013-08-23 17:34:00 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-23 17:23:48 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-23 17:22:59 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-23 17:22:40 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-23 17:21:27 |
| przepięknie na tle nieba. pozdrawiam Elu Waldemar Jan | 2013-08-23 16:58:54 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-23 16:57:52 |
| Dziękuje. Czarny Staw :) Krzysztof T | 2013-08-23 14:48:58 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-08-23 07:06:55 |
| Ładny kadr i bardzo przyjemna tonacja. Artur Mazurek | 2013-08-23 01:26:47 |
| :-) Paweł Sobolewski | 2013-08-22 22:43:24 |
| Ekstra Paweł Sobolewski | 2013-08-22 22:42:25 |
| Dzięki za komentarze. :-)
Nie przejmuję się złymi ocenami. Ważne, że są też dobre :-) Paweł Sobolewski | 2013-08-22 22:41:20 |
| Moje ulubione klimaty:) ElaJ | 2013-08-22 15:40:19 |
| :-) Paweł Sobolewski | 2013-08-22 13:49:21 |
| :-) Paweł Sobolewski | 2013-08-22 13:48:38 |
| podoba mi się świało:) Agnieszka Kornacka | 2013-08-22 09:06:53 |
| Interesujące. Jarek Domański | 2013-08-22 00:10:17 |
| miło popatrzeć na boćki Monika Zet | 2013-08-21 22:34:10 |
| bdb Monika Zet | 2013-08-21 22:28:53 |
| Bardzo dziękuję za sympatyczne komentarze, pozdrawiam wszystkich serdecznie :) Monika Zet | 2013-08-21 21:57:39 |
| jest pięknie! Słonecznik (Maryla) | 2013-08-21 20:48:19 |
| wszystkie rogalińskie dęby są przecudne, przecudne w tej swojej starości i sile zycia Słonecznik (Maryla) | 2013-08-21 20:45:48 |
| ładnie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-21 20:42:39 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Bogusław Nowak | 2013-08-23 21:35:00