Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

cała wiosenna seria z sadu bardzo mi się podoba

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  21:15:27
*****

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  21:14:46
przecudnie w tej delikatności

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  21:14:09
nostalgicznie, pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  21:12:05
interesująca seria z Czechowic - Dziedzic

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  21:10:02
bardzo ładne opracowanie

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  20:59:56
interesująca perspektywa

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  20:50:49
podoba mi się ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  20:45:35
z klimatem

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  20:44:33
wspaniałe klimaty !

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  20:41:11
wspaniałe światłocienie na ziemi i pięknie pokazane góry

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  20:40:14
bo kwiaty są dla żywych

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  20:36:17
sad jak gdyby wyjęty z Tolkiena

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-20  20:34:22
Tak, to był spichrz. Podobny jest w połozonym kilka kilometrów dalej Łysowie (z korczewa droga na Łosice). Pozdrawiam :).

Grażyna Batory |  2013-08-20  19:17:54
Miałem okazję być, ale u św. Mikołaja:-)

Andrzej |  2013-08-20  17:40:45
Świetne:-)

Andrzej |  2013-08-20  17:38:27
++++++

Marcin Napierała |  2013-08-20  14:30:14
miłe dla oka

Marcin Napierała |  2013-08-20  14:26:49
Pogoda dopisała aż za bardzo - strasznie ciepło było :) Dzięki za link.Gdybyś chciał zdjęcia w lepszej rozdzielczości wrzuciłem na panoramio (link w profilu).

Aleksander Kwiatkowski |  2013-08-20  00:25:12
... "SAHARA" to nazwa nieczynnego stoku narciarskiego na Szyndzielni w Bielsku-Białej :)

fotik |  2013-08-19  20:30:08
ładny

Krzysztof |  2013-08-19  20:28:50
.... widoczek na Bielsko-Białą :)

fotik |  2013-08-19  20:26:27
Piękny jest.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:34:34
Pamiętam takie zamki:) Też lubię takie uwiecznić, fajne :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:33:52
Zdjęcie super, a opis wyjaśnia co i gdzie.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:20:45
Piękny obraz i merolek też :) Taki niespotykany:)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:19:09
:) Jest jak trzeba:)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:18:10
Lubię takie stare kapliczki i figurki.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:17:17
Pozazdrościć takiej wycieczki :) Wspaniała i niezapomniana wyprawa jak widać na załączonych fotkach.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:16:32
Śmiało można stwierdzić, że to unikalna sprawa, bo dzisiaj już takich się nie stawia albo może żadnych się nie stawia. Mam sfotografowaną podobną ale białą:)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:14:29

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony