| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 21:14:46 |
| przecudnie w tej delikatności Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 21:14:09 |
| nostalgicznie, pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 21:12:05 |
| interesująca seria z Czechowic - Dziedzic Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 21:10:02 |
| bardzo ładne opracowanie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 20:59:56 |
| interesująca perspektywa Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 20:50:49 |
| podoba mi się ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 20:45:35 |
| z klimatem Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 20:44:33 |
| wspaniałe klimaty ! Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 20:41:11 |
| wspaniałe światłocienie na ziemi i pięknie pokazane góry Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 20:40:14 |
| bo kwiaty są dla żywych Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 20:36:17 |
| sad jak gdyby wyjęty z Tolkiena Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 20:34:22 |
| Tak, to był spichrz. Podobny jest w połozonym kilka kilometrów dalej Łysowie (z korczewa droga na Łosice). Pozdrawiam :). Grażyna Batory | 2013-08-20 19:17:54 |
| Miałem okazję być, ale u św. Mikołaja:-) Andrzej | 2013-08-20 17:40:45 |
| Świetne:-) Andrzej | 2013-08-20 17:38:27 |
| ++++++ Marcin Napierała | 2013-08-20 14:30:14 |
| miłe dla oka Marcin Napierała | 2013-08-20 14:26:49 |
| Pogoda dopisała aż za bardzo - strasznie ciepło było :) Dzięki za link.Gdybyś chciał zdjęcia w lepszej rozdzielczości wrzuciłem na panoramio (link w profilu). Aleksander Kwiatkowski | 2013-08-20 00:25:12 |
| ... "SAHARA" to nazwa nieczynnego stoku narciarskiego na Szyndzielni w Bielsku-Białej :) fotik | 2013-08-19 20:30:08 |
| ładny Krzysztof | 2013-08-19 20:28:50 |
| .... widoczek na Bielsko-Białą :) fotik | 2013-08-19 20:26:27 |
| Piękny jest. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:34:34 |
| Pamiętam takie zamki:) Też lubię takie uwiecznić, fajne :) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:33:52 |
| Zdjęcie super, a opis wyjaśnia co i gdzie. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:20:45 |
| Piękny obraz i merolek też :) Taki niespotykany:) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:19:09 |
| :) Jest jak trzeba:) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:18:10 |
| Lubię takie stare kapliczki i figurki. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:17:17 |
| Pozazdrościć takiej wycieczki :) Wspaniała i niezapomniana wyprawa jak widać na załączonych fotkach. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:16:32 |
| Śmiało można stwierdzić, że to unikalna sprawa, bo dzisiaj już takich się nie stawia albo może żadnych się nie stawia. Mam sfotografowaną podobną ale białą:) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:14:29 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-08-20 21:15:27