Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Bardzo ciekawe fotki, dzięki :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:13:05
Wspaniale pokazana architektura obiektu. Bardzo ładny budynek.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:09:26
Moje rodzinne strony - tęsknie za nimi, już 2 lata mijają, jak tu nie byłem. Pozdrawiam serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:08:16
Bardzo dobre.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:06:37
Wspaniały i zdrowy miodek :) Zdjęcie extra:)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:05:55
Jak z bajki :) Bardzo ładnie to wygląda. Pozdrawiam serdecznie Jadziu :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  19:00:10
W Zamościu jak zawsze jest pięknie:) Sentyment pozostaje po 20 paru latach spędzonych w tym mieście :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:59:11
Pamiętam tę figurkę:) Matka z gwiazdą Dawida, to takie nietypowe bardzo.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:58:07
Bardzo lubię takie obiekty, b.dobre foto.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:56:37
Bardzo ciekawe wnętrze.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:55:30
Wspaniale skomponowane.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:52:58
Świetne zdjęcie. Żeby nie te linki z prądem w tle, to pomyślałbym, że to obraz z tamtych czasów :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:52:25
Podoba mi się.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:48:02
Kiedyś to było takie naturalne i słoneczniki często przy chałupach rosły.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:46:14
Prawie unikalne klimaty, lubię takie.

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:45:03
Sielsko i romantycznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:44:30
Fajnie z tym rowerkiem :) Jakby mój tam stał, mam prawie taki sam :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-19  18:44:03
piękny widok.

Marcin Napierała |  2013-08-19  14:50:34
*****

Anna Benicewicz-Miazga |  2013-08-19  10:09:53
Witraże, są chyba jednymi z większych?

Andrzej |  2013-08-18  20:32:21
Współczesny, ale ładny. Pozdrawiam.

Andrzej |  2013-08-18  20:28:33
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-08-18  19:26:24
Całkiem dobre, nastrojowe światło. Ciekawy kadr.

piotr55 |  2013-08-18  19:00:17
Ciekawe, bursztynowe światło.

piotr55 |  2013-08-18  18:49:18
Takie starocie zachowane w zupełnie dobrym stanie to rzecz unikalna.

piotr55 |  2013-08-18  18:47:28
Jeszcze nigdy nie widziałam takich schodów. Bardzo ciekawe.

Elżbieta |  2013-08-18  18:25:58
Ciekawy detal....bardzo ładnie pokazany :)

Elżbieta |  2013-08-18  18:24:41
Bardzo lubię takie drewniane kościoły , mają swój urok . Piękne foto :)

Elżbieta |  2013-08-18  18:17:36
Zima tworzy cuda :) ja wolę lato , ale zdjęcie piękne :)

Elżbieta |  2013-08-18  18:12:45
Ciekawe ujęcie:-)

Andrzej |  2013-08-18  18:11:53

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony