| Wspaniale pokazana architektura obiektu. Bardzo ładny budynek. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:09:26 |
| Moje rodzinne strony - tęsknie za nimi, już 2 lata mijają, jak tu nie byłem. Pozdrawiam serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:08:16 |
| Bardzo dobre. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:06:37 |
| Wspaniały i zdrowy miodek :) Zdjęcie extra:) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:05:55 |
| Jak z bajki :) Bardzo ładnie to wygląda. Pozdrawiam serdecznie Jadziu :) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:00:10 |
| W Zamościu jak zawsze jest pięknie:) Sentyment pozostaje po 20 paru latach spędzonych w tym mieście :) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:59:11 |
| Pamiętam tę figurkę:) Matka z gwiazdą Dawida, to takie nietypowe bardzo. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:58:07 |
| Bardzo lubię takie obiekty, b.dobre foto. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:56:37 |
| Bardzo ciekawe wnętrze. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:55:30 |
| Wspaniale skomponowane. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:52:58 |
| Świetne zdjęcie. Żeby nie te linki z prądem w tle, to pomyślałbym, że to obraz z tamtych czasów :) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:52:25 |
| Podoba mi się. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:48:02 |
| Kiedyś to było takie naturalne i słoneczniki często przy chałupach rosły. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:46:14 |
| Prawie unikalne klimaty, lubię takie. Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:45:03 |
| Sielsko i romantycznie:) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:44:30 |
| Fajnie z tym rowerkiem :) Jakby mój tam stał, mam prawie taki sam :) Krzysztof Wydra | 2013-08-19 18:44:03 |
| piękny widok. Marcin Napierała | 2013-08-19 14:50:34 |
| ***** Anna Benicewicz-Miazga | 2013-08-19 10:09:53 |
| Witraże, są chyba jednymi z większych? Andrzej | 2013-08-18 20:32:21 |
| Współczesny, ale ładny. Pozdrawiam. Andrzej | 2013-08-18 20:28:33 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-08-18 19:26:24 |
| Całkiem dobre, nastrojowe światło. Ciekawy kadr. piotr55 | 2013-08-18 19:00:17 |
| Ciekawe, bursztynowe światło. piotr55 | 2013-08-18 18:49:18 |
| Takie starocie zachowane w zupełnie dobrym stanie to rzecz unikalna. piotr55 | 2013-08-18 18:47:28 |
| Jeszcze nigdy nie widziałam takich schodów. Bardzo ciekawe. Elżbieta | 2013-08-18 18:25:58 |
| Ciekawy detal....bardzo ładnie pokazany :) Elżbieta | 2013-08-18 18:24:41 |
| Bardzo lubię takie drewniane kościoły , mają swój urok . Piękne foto :) Elżbieta | 2013-08-18 18:17:36 |
| Zima tworzy cuda :) ja wolę lato , ale zdjęcie piękne :) Elżbieta | 2013-08-18 18:12:45 |
| Ciekawe ujęcie:-) Andrzej | 2013-08-18 18:11:53 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Krzysztof Wydra | 2013-08-19 19:13:05