| całą seria budzi refleksje, inaczej nie może być zważywszy na miejsce; podoba mi się to, co pokazałeś - wydobyte piękno nagrobnych rzeźb Słonecznik (Maryla) | 2013-08-13 08:11:25 |
| ***** i światło , i cień, i ten wypełniony kadr : jestem na tak Słonecznik (Maryla) | 2013-08-13 08:08:48 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-08-13 08:04:14 |
| jeden z moich ukochanych dębów , cudny jest Słonecznik (Maryla) | 2013-08-13 07:58:44 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-08-13 06:08:13 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-08-13 06:07:01 |
| ekstra ;-) Bogusław Nowak | 2013-08-12 22:27:02 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-08-12 22:26:22 |
| Cudo! Artur74 | 2013-08-12 21:31:11 |
| urzekający widok i wspaniała stonowana barwa Słonecznik (Maryla) | 2013-08-12 21:14:24 |
| Piękne ! rajrar48 | 2013-08-12 20:58:02 |
| Piękna kolorystyka i kadr. Przyciąga wzrok. Andrzej Hajdas | 2013-08-12 20:57:35 |
| ***** rajrar48 | 2013-08-12 20:56:21 |
| Ładne. Andrzej Hajdas | 2013-08-12 20:55:27 |
| Ale dużo pasażerów !. rajrar48 | 2013-08-12 20:53:24 |
| ***** rajrar48 | 2013-08-12 20:52:27 |
| Patriotyzm w innym wydaniu ? orlik | 2013-08-12 18:49:07 |
| Nie dziwne że te chmury takie porysowane. orlik | 2013-08-12 18:46:50 |
| wspaniały dziedziniec , nigdy tutaj nie byłam Słonecznik (Maryla) | 2013-08-12 15:13:27 |
| Bardziej to wygląda na próbę cyjanotypii...Cross - procesing to efekt jaki się uzyskiwało np. przez obróbkę diapozytywu w chemikaliach dla negatywu. Ale czy efekt przeróbki tego zdjęcia może się podobać ? Sprawa dyskusyjna. Dla mnie nieuzasadniona przeróbka. Serdeczności :) borowiak | 2013-08-12 14:19:23 |
| Jak dobrze się przyjrzycie to na horyzoncie widać zarys Tatr. Niestety o tej porze roku ciężko je dojrzeć ale zimą widok ponoć jest przepiękny, w końcu z Bacówki nad Wierchomlą jest najpiękniejszy widok na Tatry. Dariusz Żuk | 2013-08-12 09:16:46 |
| Piękna trasa, tylko "lekko" nie zadbana ;) ale dzięki temu można się troszkę pobrudzić i mieć co wspominać :) Dariusz Żuk | 2013-08-12 09:13:10 |
| Dbają o rozwój turystyki :) Dariusz Żuk | 2013-08-12 09:10:02 |
| Trzeba przyznać, że nie brakuje uroku tej mieścinie :) Dariusz Żuk | 2013-08-12 09:09:20 |
| Oglądałam kilka dni temu w telewizji ciekawy program . Tytułu nie pamiętam. Jerzy Kryszak oprowadzał po Kaliszu . Właśnie była mowa o tej fabryce , której już nie ma :( Kalisz to piękne miasto , warte zobaczenia ( co widać na Twoich fotografiach ) Pozdrawiam :) Elżbieta | 2013-08-12 08:43:02 |
| w złocie i niebieskim - pięknie jest! Słonecznik (Maryla) | 2013-08-12 07:53:09 |
| Jak w Wenecji... Beata Biernat | 2013-08-11 23:36:38 |
| Dzięki, tylko trochę obornikiem ciągnie..., jak na prawdziwej wsi Beata Biernat | 2013-08-11 23:32:44 |
| Dobre. rajrar48 | 2013-08-11 23:31:01 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Jan | 2013-08-13 08:57:18