| Piękne miejsce !!! rajrar48 | 2013-08-09 22:47:38 |
| No właśnie. rajrar48 | 2013-08-09 22:46:51 |
| Polecam jeszcze restauracje. Byłem, jadłem danie szabasowe i długo trawiłem, a więc dla tych, co mają lepsze od mojego żołądki. rajrar48 | 2013-08-09 22:45:48 |
| Super. rajrar48 | 2013-08-09 22:42:38 |
| Widać też pewną "surowość" budowli. rajrar48 | 2013-08-09 22:40:34 |
| dobry kadr Zdzisław Barut | 2013-08-09 20:12:04 |
| To zdjęcie dla sfrustrowanych, bo patrząc na nie można się wspaniale odprężyć. Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:31:15 |
| Ładnie skomponowane. Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:22:21 |
| Po takich obiektach to mogę się włóczyć bez końca, tak je lubię :) Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:21:19 |
| Ciekawy kadr. Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:20:35 |
| Ładnie. ładnie i miejsce ciekawe bardzo. Warto się tu wybrać:) Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:19:59 |
| No to miałeś piękną wycieczkę i my przy okazji :) Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:18:44 |
| Ładnie pokazałeś. Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:18:06 |
| Kiedyś byłem ale dawno temu i mało się pamięta:) Miło powspominać :) Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:17:11 |
| Niczym pocztówka z wycieczki :) extra :) Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:15:30 |
| Miało być Andrzeju :) Przepraszam na innym ekranie mam Zbyszka :) Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:14:40 |
| :) Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:09:30 |
| Lubię takie zaułki. Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:09:03 |
| Delikatna tonacja dodaje czaru tej fotce. Podoba mi się :) Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:08:22 |
| ***** jeszcze są choć z roku na rok mniej. Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:06:07 |
| Kiedyś w tym kamieniołomie szukaliśmy skał z odciśniętymi liśćmi,a czasem nawet drobnymi żyjątkami. Znalazłeś może taką? :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-09 19:04:16 |
| Lubię wnętrza kościołów i klasztorów, zawsze wprawiają w zaciekawienie. ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-09 18:59:47 |
| Super ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-09 18:58:39 |
| O tak urocza sjesta :) w cieniu pod drzewkiem a fotograf niech się parzy ;) :)) ładnie zapozowała pozdrawiam Krzysztofie :) Elżbieta | 2013-08-09 17:16:47 |
| Bardzo interesujące.... Elżbieta | 2013-08-09 17:01:29 |
| SUPER. rajrar48 | 2013-08-09 12:47:34 |
| ***** rajrar48 | 2013-08-09 12:46:37 |
| ***** rajrar48 | 2013-08-09 12:45:38 |
| ***** rajrar48 | 2013-08-09 12:43:53 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
rajrar48 | 2013-08-09 22:48:54