Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Tak samo , jak P. Krzysztof. Pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-08-09  22:48:54
Piękne miejsce !!!

rajrar48 |  2013-08-09  22:47:38
No właśnie.

rajrar48 |  2013-08-09  22:46:51
Polecam jeszcze restauracje. Byłem, jadłem danie szabasowe i długo trawiłem, a więc dla tych, co mają lepsze od mojego żołądki.

rajrar48 |  2013-08-09  22:45:48
Super.

rajrar48 |  2013-08-09  22:42:38
Widać też pewną "surowość" budowli.

rajrar48 |  2013-08-09  22:40:34
dobry kadr

Zdzisław Barut |  2013-08-09  20:12:04
To zdjęcie dla sfrustrowanych, bo patrząc na nie można się wspaniale odprężyć.

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:31:15
Ładnie skomponowane.

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:22:21
Po takich obiektach to mogę się włóczyć bez końca, tak je lubię :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:21:19
Ciekawy kadr.

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:20:35
Ładnie. ładnie i miejsce ciekawe bardzo. Warto się tu wybrać:)

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:19:59
No to miałeś piękną wycieczkę i my przy okazji :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:18:44
Ładnie pokazałeś.

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:18:06
Kiedyś byłem ale dawno temu i mało się pamięta:) Miło powspominać :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:17:11
Niczym pocztówka z wycieczki :) extra :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:15:30
Miało być Andrzeju :) Przepraszam na innym ekranie mam Zbyszka :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:14:40
:)

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:09:30
Lubię takie zaułki.

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:09:03
Delikatna tonacja dodaje czaru tej fotce. Podoba mi się :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:08:22
***** jeszcze są choć z roku na rok mniej.

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:06:07
Kiedyś w tym kamieniołomie szukaliśmy skał z odciśniętymi liśćmi,a czasem nawet drobnymi żyjątkami. Znalazłeś może taką? :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  19:04:16
Lubię wnętrza kościołów i klasztorów, zawsze wprawiają w zaciekawienie. *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  18:59:47
Super *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-09  18:58:39
O tak urocza sjesta :) w cieniu pod drzewkiem a fotograf niech się parzy ;) :)) ładnie zapozowała pozdrawiam Krzysztofie :)

Elżbieta |  2013-08-09  17:16:47
Bardzo interesujące....

Elżbieta |  2013-08-09  17:01:29
SUPER.

rajrar48 |  2013-08-09  12:47:34
*****

rajrar48 |  2013-08-09  12:46:37
*****

rajrar48 |  2013-08-09  12:45:38
*****

rajrar48 |  2013-08-09  12:43:53

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony