| Też nie wiem jak się nazywają ale na zdjęciu są super :) Krzysztof Wydra | 2013-08-02 20:41:45 |
| Fajne ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-02 20:39:52 |
| Podoba mi się. ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-02 20:37:49 |
| Super :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-02 20:37:22 |
| Piękne szczegóły ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-02 20:35:52 |
| Pięknie - pocztówkowo :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-02 20:35:06 |
| Mgiełki i super góry, czego jeszcze trzeba ? :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-08-02 20:24:12 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-08-02 17:51:36 |
| ja co do ważek to też jestem noga :) ale poznałem grono fajnych ludzi i ja focę a oni je mi nazywają ......a tu zaszła pomyłka poszło nie to zdjęcie ...to jest szablak zwyczajny...przepraszam za pomyłkę... Robert Wakulski | 2013-08-02 16:51:05 |
| Ciekawe. rajrar48 | 2013-08-02 16:42:25 |
| ładne miejsce ;-) Bogusław Nowak | 2013-08-02 14:50:12 |
| Zgadzam się. rajrar48 | 2013-08-02 11:32:46 |
| ładnie pokazałeś Warszawę , Waldku, podoba mi się Twoje patrzenie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-02 11:08:06 |
| pięknie tu, miejsce marzenie Słonecznik (Maryla) | 2013-08-02 09:33:07 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-02 08:16:03 |
| bardzo interesujące fotografie z inscenizacji. pozdrawiam Elu Waldemar Jan | 2013-08-02 08:02:28 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-08-02 07:57:56 |
| słoneczniki mają w sobie to coś...ale twoje zdjęcie profilowe to mi się kojarzy...nie gniewaj się,,to w pozytywnym znaczeniu...z bajką o Pyzie na polskich dróżkach .,tylko ty jesteś nowoczesna na rowerku i jak tamta z bajki podziwiasz mazowiecki świat ..pozdrawiam R W :) Robert Wakulski | 2013-08-02 07:15:48 |
| Kocham te kwiatki:) ElaJ | 2013-08-02 06:00:45 |
| No niestety, 2 godziny krążyłem aby zrobić zdjęcie bez nich ale tak szło im opornie zwijanie sceny, że nie wytrzymałem ;) Dariusz Żuk | 2013-08-02 00:42:37 |
| Super. rajrar48 | 2013-08-01 22:36:47 |
| Piękny obraz ***** Barbara Kapinos | 2013-08-01 21:46:48 |
| Pozuje,chciał się ładnie zaprezentować to i szyję wyciągnął do Ani...:) Barbara Kapinos | 2013-08-01 21:43:39 |
| Piękny... ***** Barbara Kapinos | 2013-08-01 21:42:29 |
| Bardzo mi się podoba i zdjęcie i dworek. Pozdrawiam Aniu serdecznie :) Barbara Kapinos | 2013-08-01 21:40:59 |
| ****** rajrar48 | 2013-08-01 21:09:54 |
| ***** rajrar48 | 2013-08-01 21:08:09 |
| Myśliciel. rajrar48 | 2013-08-01 21:07:26 |
| ***** rajrar48 | 2013-08-01 21:06:34 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Krzysztof Wydra | 2013-08-02 20:42:28