Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Przeniosłaś mnie w inną epokę Elu :) ***** Pozdrowionka :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-02  20:42:28
Też nie wiem jak się nazywają ale na zdjęciu są super :)

Krzysztof Wydra |  2013-08-02  20:41:45
Fajne *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-02  20:39:52
Podoba mi się. *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-02  20:37:49
Super :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-02  20:37:22
Piękne szczegóły *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-02  20:35:52
Pięknie - pocztówkowo :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-02  20:35:06
Mgiełki i super góry, czego jeszcze trzeba ? :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-08-02  20:24:12
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-08-02  17:51:36
ja co do ważek to też jestem noga :) ale poznałem grono fajnych ludzi i ja focę a oni je mi nazywają ......a tu zaszła pomyłka poszło nie to zdjęcie ...to jest szablak zwyczajny...przepraszam za pomyłkę...

Robert Wakulski |  2013-08-02  16:51:05
Ciekawe.

rajrar48 |  2013-08-02  16:42:25
ładne miejsce ;-)

Bogusław Nowak |  2013-08-02  14:50:12
Zgadzam się.

rajrar48 |  2013-08-02  11:32:46
ładnie pokazałeś Warszawę , Waldku, podoba mi się Twoje patrzenie

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-02  11:08:06
pięknie tu, miejsce marzenie

Słonecznik (Maryla) |  2013-08-02  09:33:07
*****

Waldemar Jan |  2013-08-02  08:16:03
bardzo interesujące fotografie z inscenizacji. pozdrawiam Elu

Waldemar Jan |  2013-08-02  08:02:28
*****

Waldemar Jan |  2013-08-02  07:57:56
słoneczniki mają w sobie to coś...ale twoje zdjęcie profilowe to mi się kojarzy...nie gniewaj się,,to w pozytywnym znaczeniu...z bajką o Pyzie na polskich dróżkach .,tylko ty jesteś nowoczesna na rowerku i jak tamta z bajki podziwiasz mazowiecki świat ..pozdrawiam R W :)

Robert Wakulski |  2013-08-02  07:15:48
Kocham te kwiatki:)

ElaJ |  2013-08-02  06:00:45
No niestety, 2 godziny krążyłem aby zrobić zdjęcie bez nich ale tak szło im opornie zwijanie sceny, że nie wytrzymałem ;)

Dariusz Żuk |  2013-08-02  00:42:37
Super.

rajrar48 |  2013-08-01  22:36:47
Piękny obraz *****

Barbara Kapinos |  2013-08-01  21:46:48
Pozuje,chciał się ładnie zaprezentować to i szyję wyciągnął do Ani...:)

Barbara Kapinos |  2013-08-01  21:43:39
Piękny... *****

Barbara Kapinos |  2013-08-01  21:42:29
Bardzo mi się podoba i zdjęcie i dworek. Pozdrawiam Aniu serdecznie :)

Barbara Kapinos |  2013-08-01  21:40:59
******

rajrar48 |  2013-08-01  21:09:54
*****

rajrar48 |  2013-08-01  21:08:09
Myśliciel.

rajrar48 |  2013-08-01  21:07:26
*****

rajrar48 |  2013-08-01  21:06:34

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony